Kuzenim sevğilisinden ayrılmak istiyo ama cocuk ayrılamazsın diye tutturdu. Off başımız fena dertte

kuzenim sevğilisinden ayrılmak istiyo ama cocuk ayrılamazsın diye tutturdu öyle tehditler savuruyor ki yok kızın ailesini aramalar öyle şeyler söyledi ki resmen kaldım ya kız da korktu devam ediyorlar ama zorla benim bir şeyler yapıp onu bu durumdan kurtarmam lazım ailesinin haberi olmadan bide cocugun hiç bir şeyden korkusu yok çünkü kaybedecegi bir şeyi yok ne ailesi ne bi cevresi lütfen aklınıza gelen fikirleri söyler misiniz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bir yakınım kuzeninin durumunda olsa..önce derimki ne halt yedinde bunlar oldu gizli saklı ne iş çevirdin lan sen derim..herşeyi anlattırırım..sonra dönerim oğlana derim ki ulan ... çocuğu adammısın sen bi güzel döverim..kıza da derimki bir daha bişey saklama,biraz da adam olanlarla ol ipsiz sapsızla ne işin var g.zekalı derim..

0|0
    0|0
    • ahh ah cocuga öyle şeyler dedim ki ne serefsizliği kaldı ne namussuzlugu ama yok tınlamıyo kıza diyorum ama şu an önümüze bakıcaz yani önce bi su işi halledelim sonra alıcam ben onu ayagımın altına artık emin ol

• yawww ben ona bi tıutulacam en son bi osmanlı tokadıyla inşallahhhh

• hadi bakalım..görecez :)))) şimdiden yapıştır bence..neyse..sen çözersin bu işi güveniyoruz sana :)

Erkekler Ne Diyor 6

• kız soğutsun kendinden soğuk davransın...çocuğa başka bi kız ağzından msnj atın ayar edin çocukta terketsin kuzeninin :) ailenin haberi olmadna nasıl halledilir ki...bide böyle çocuklara bulaşırken aklınız nerde oluyo anlamıyorum

0|0
    0|0
    • ahh ya insan mal olunca cekiyo böylelerini o yolu denedik cocuk başka numaralara cevap vermiyo kafayı yicem yaa

• allahhhhh bu adam flörtte böyle ise, evlendiginde o kuzenin vay haline, bence kuzenine söyle kendine müsait bir yerden mezarlik alsin. yada biraz delikanli olsun, savcılığa başvursun ayrıldıktan sonra, ailesi sanırım yalnız bırakmaz. İZmirde ise o erkek müsfettesi isim soy isim resim birakta, ben gecerken bir canını yakayim o hergelenin. başkada yardimda bulunamam...

0|0
    0|0
    • iş saadece böle çözülse türkiyenin dört bir tarafında canını yaktırırız biz onunda mezarlık aramaya başladık zaten :D

• Alla akıl fikir versin, ne diyeyim!

• oku üfle iş halolsun. :) bu kuzen sen olmayasın. ? :)

0|0
    0|0
    • yok ya ben olsam emın ol bu kadar korkmam yaa okuyorum ama beddua okuyorum ona bi güzel

• emin olmuyorum... ama oku bedduada yapışır..

• bende merak ettim gelecek cevapları :)

0|0
    1|2
  • Delikanlı, mert bir akadaşınız yok mu? Dövsün onu felan.

0|0
    1|2
    • yaa dövmekle akıllansa kuzenler halleder o işi de dövmekle akıllanacak bi tip değil ölümü göze almış

• ahh düşünmedik değil ama ölümü göze aldım diyo öldürtmek olmaz başka çözümler bulmam lazım da olmadı dövdürtcez ama :)

• Kolay gelsin :)

• Savcılığa şikayette bulunun.Ayrıca ailesini arayıp ne diyecek?

0|0
    1|2
    • neler neler dedi ya yok birlikte olduklar yok offf söyleyemeyecegim ya dilim varmıyo o kadarına fotoları var bende vidoları varlar savcılığa gidemiyoruz çünkü ailesi olay bitti zannediyo cok üzüldüler ve yengeme bir şey olmasından korkuyoruz

Kızlar Ne Diyor 2

• çocuğun telefonundan kendine tehdit mesajları atsın sonra savcılığa versin

0|0
    0|0
  • bence aıleden gızlemeyn oyle sacma sey mı olur ya erkek arkadası oldu dıe oldurucekler degl yaa..bence soyleyn babası halleder kzıın ;)

0|0
    1|0
    • ya erkek arkadaşı olsa bişli demiyorlar zaten cocuk neler neler diyo ben olsam kalpten giderim yani ondan korkuyoruz

• gunah ya ben sakasına demıstım

• biliyorum cok günah hatta hep düşünmüştüm kim yaptırır diye ama son care düşünülebilir yoksa bu fena bela

Yükleniyor...