Bel kalinligi? Fazla kalin yardimci olun?

merhaba arkadaslar 18 yasindayim ve bel bolgem 81cm - 63cm olmak mumkunmudur? Ne yapmam lazim ve ne kadar sure de basarabilirim?

Güncellemeler:
ille bir spor salonuna yazilmam gerekirmi?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Mümkün ama uzun süre spor salonunda vakit geçirmen gerekicek. Minimum 6 ay.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Spora yazilsan daha iyi

0|0
    0|0
  • Spor ve diyetle olur.

0|0
    0|0
  • kardeşim bn İstanbul'da jatomi fitness diye bir yere başlarken hani en bilm bu kdr olucağını snmıyordum ya çok çalıştım ya da bedenim kasa uygundu baklava olucağını bile sanmıyordum 68 kiloydum kickbox ve fitness yaptım 4.5 ayda profilde görüldüğü gibiyim :)

0|0
    0|0
  • spora gitmeden de olur ama daha uzun vakit alır beslenme şeklini değiştirmen bol haraket etmen gerekir.

0|0
    0|0
    • Evde egzersiz yapsam ne kadar surer sence dogru beslenmeyle?

• Azminle doğru orantılı her ay fark eder ama , başlamaadan ölçü al her ayda almaya devam et

• bol bol bel egzersizleri yapacaksın ve mekik çekeceksin. özellikle yan tarafları yakmaya çalış. sağa sola esneme hareketleri

0|0
    0|0
  • ben bu durumdan memnun olurdum dogrusu

0|0
    0|0
  • Anladığım kadarıyla iri kemiklisiniz

0|0
    0|0
  • Squat tavsiyemdir.

kuralsiz!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 81 çok kalın evet.. inceltebilirsin spor şart. Mekik ve squat.

0|0
    0|0
  • Boy ve kilonuda yaz

0|0
    0|0
    • 176 76 kilo

• Ilk bir kilo vermeye yonelicem istedigim kiloya ulasincada kardio gibi egzersiz cesitlerine baslamayi dusunuyorum ama bana 63cm cok buyuk bir hedef gibi geliyor kafama cok takiyorum ondan olabilir haha

• Yoo cok degil hedefin. Yapabilirsin bence. Ama hala buyume caginda oldugunu goz ardi etme cok yuklenmeden yavas yavas ver kilolarini ayda 2 kg cok ideal en fazla. Sarkarsin catlarsin yoksa demedi deme. Daha cok gencsin yazik vucuduna

• 60 olmak mümkün ama çok zor

0|0
    0|0
  • mümkün o kadar kalın değil zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...