Ben bir hata yaptım...

geçen haftalarda İstanbuldaydım. Sevgilimle nedensiz yere kavga ettik ve ben uzattığm için istenmeyen sözler söylendi. Beni tamamen hayatından çıkardığını söylemişti. Ben de peşimde dolanan eski sevgilimi aradım ona güvenerek. Ona karşı bişi hissetmedgm halde şans vrceğimi söyledm.kavga ettgm kişiden intkam almayı dsndm. aradan bi kaç saat geçti sevgilm bana mesaj attı norml halımze dönmek için. ben o an pişman oldm eski svglmi aradm die. onun haberi yoktu bundan. ta ki dün akşama kadar. çk gzel bi gn geçrdk herşeye ragmen. akşam benim numaram sanıp eski sevglm mesaj atmış ona naposun diye. o da durmadı deşti olayı benim adıma bluşma teklif etti. eski sevgilm benimle oynadığını benmle amacının kötü trlü oldgnu söyledi onu ist teyken aradığımı söyledklrmi falan. ve o an bitirdi. ona aldıgım herşeyi bana geri verdi o.pişman oldgmu söyledm saatlerce yalvardım.öncedn kvga ederken ayrılırken sinirli olurdu dün hiç umursamıyor gibi davrandı tamamen rahattı. bırakmadım gitmesine izin vermedim şans istdm vermedi.gittim annesiyle konuştum. o beni çok güzel teselli etti. ama hala içim param parça. onun sinirinin geçiceğine annesi inanıyo ama ben artık o halini gördükten sonra inanamıyorum. o güzel günün mahfolması ben yıktı. benimle gelecek düşünen adam bi anda sildi. napıcam bilmiyorum naapıcam !

Güncellemeler:
olayın tam ne oldugunu anladınız mı acaba?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• anLık hata hayatına maL oLmuş aLlah mübarek etsin.. diyecek bişey yok.. o çocuk dönerse Lutfetmiş olur sana haKKını bi ömür ödeyemezsin.. Yok döNmezsede eLi öpülesi bi adamdır.. hatta adamın dibidir...

1|0
    1|2
    • bok var sanKi hemen birini buLuyosunuz... sonra pişman oldum öldüm bitttim seviyorum.. ulan bize saygınız yok sevginize saygınız olsun arkadaş..

gelirdim laaa... niye gerildim ben.. sabah ta gergin uyandım :)))) saLih abiiii

Erkekler Ne Diyor 6

• çocuk affetmezde affetse bile bu hatan ömür boyu senin sırtında yükün olacak...adam haklı affetmem ben olsam..benim hayatımı mahvedenlerde aşka sevgiye inancımı yitirenlerde senin o adama yaptığının benzerlerini bana yapanlar olmasıdır

0|0
    0|0
  • öfke ile kalkan zararla otururrrrr, al işte sen bunun güzel bir örneğisin! çekecek şekerim başka yolu yok. adam affetse bile. illaki senin onu sattığını düşüncek, güven zedelenmesi çok kötüdür, ve sen bunu kendin becermişin. yeni bir sevgili bul.. ve hatalarini tekrarlamamaya caliş. hadi bol şanslar. ben olsa dönmem sana hatta İlaç olsan içmem tasında...

0|0
    0|0
  • çocuk haklı ben olsam sesi tamamen silerim bunu bugün yapan yarında yapar hak etmişsin

ben çocuğun yerinde olsam sana 2 tanede çakardım

0|0
    0|0
  • allahın sopası yok ama guzel olmuş sana

0|0
    0|0
  • Yani neymis dereyi gormeden paca sıvanmayacakmıs...

0|0
    0|0
  • yazık etmiş...

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 2

• en büyük hata senin.. bunu kabul etmelisin cocuk haklı bir kavgayla baskasına gideceksen ne diye evlensn ki snnle.. şu an yapacagn en mantıklı sey beklemek.. sinirleri gecince uygun bi dille cocukluk yaptığı kabul eder af dilersin..

0|0
    1|1
  • bi kizginlikla boyle seyler yapan kizla gelecek dusunulmemesi gerektiginin farkindaymis tebrikler

0|0
    1|1
    • :)))) + 1 milyonnnn sana kardeşim.. ama neyazık ki böyleleri bizim hayatımızı mahvediyor işte..

• sans verdim dediğimin insanın da beni kandırdığının farkında değildim.

• erkek arkadasinda arayi duzeltmek icin 2 saat sonra aramis yav niye bu kadar acelecisiniz ki neyse olan olmus dersini al bidaha da yapma boyle hareketler en iyisi budur sen daha cok cabalayip daha cok batma oluruna birak artik bekle bisey yapma

Yükleniyor...