Bugune kadar yaptığın en çılgınca şey neydi?

Size sorsalar bugune kadar yaptığın en çılgınca şey neydi? Asla unutamacağın ve tekrar yaşamak istiyeceğin şey ? Ne anlatırdınız ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• küçükken denizde arkadaşlarla üçgen insan kulesi kurmuştuk Tam 20 kişi, Kuleyi kurmak sıkıntı değildi de kuleyi yıkmak için alttaki arkadaşların ayrılmaya başlaması olaya heyecan katmıştı...Bir daha olsa bir daha yapardım...(deniz seviyesi 1.5 metreydi)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İki arkadaşımla Antalya'ya giderken konvoy şeklinde arka arkaya üç tırı sollamak için geliş şeridine geçtim yüklendim gaza. Karşıma da bir kamyon çıktı. Ama komyon ecel gibi geliyo üstüme. Gaz pedalına öyle bir bastım ki. Saniyelik farkla kendi şeridime geçtim. Bir daha yaşamak istemezdim.

0|0
    0|0
    • vayy zevkliymiş

• Evet. Hissettik bir kere bitti. Ben başka istemiyorum hissetmek. Ama sende bağımlılık yapmış herhalde.

• hoş yahu bence

• aklıma gelen birşey var şu an ama paylaşamam kızan bir vatandaş var site içerisinde :D

0|0
    0|0
  • Aşık olmak bir daha yaşamak mı istemez kalsın...

0|0
    0|0
  • Evin çatısından aşağıdaki balkona halatla indirmişlerdi , kapıyı açmak için :D 10 -11 dim

0|0
    0|0
  • Küçükken bayramda cam şişeye patlayıcı yerleştirmiştim o heyecanla tam fırlatırken elimde patlamıştı elim beş yerden yarıldı ama heyecanı tarif edilemez bile :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Susmak gibi çılgınca şeyler yaparım mesela:)

1|0
    0|0
  • uyumak :D

1|0
    0|0
  • yamaç paraşütü :p muhteşemdi kuşbakışı bakmak

sırada paraşütle serbest atlayış var bakalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...