Akrep kadını arıyorum hata mı?

ben burçlara göre anlaşmaya çok inanmaya başladım son zamanlarda, kendim yengeç burcuyum mesela asla bir koçla aynı kareye bile girmem :D

ve özellikle akrep kadını arıyorum sizce yanlış mı ?

yaşım 28

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Hata ! Akrep menfaati dogrultusunda arkadaslik kurar, kendini hep on planda gostermek ister insanlari akrep gibi sokar kirmakta bire bir oysa yengeç evcimendir hassas kirilgan merhametlidir

1|0
    2|1
    • Çevresine genelde ılımlı ve temiz kalpli havası veren akreplerin insanları dumura uğratmakta üstüne yoktur. Kuşkucu kıskanç ve iki yüzlünün biridir. Size ne zaman hangi yüzünü göstereceğini de asla kestiremezsiniz. Bazen şefkatlisıcak bazen de saldırgan ve soğuk bir buzdolabı gibi olur. Sizin yüzünüze gülüyor olması asla size karşı iyi niyetler beslediğinin garantisi değildir

• Tsk ederim en iyi cevap için ;))

• rica ederiiiim :)

Kızlar Ne Diyor 6

• haha aynı durumda sayılırız.:) bende yengeç burcuyum ve bugüne kadar 2 kişiyle görüştüm 2 side akrepti tamam biraz zor anlaşıyoruz ama sevince yaşadığın uyum aşk hiç birşeye değişilmezz bence çok doğru yapıyosun bulana kadar devam et :) ayrıca koçla yengeç düşman buırçlar senle aynı fıkırdeyım bende koç burcundan bırı ile arkş bile olmuyorummm :)

1|0
    1|0
    • ben koç burcundan biriyle çıktım kızlardan soğudum yaa :))))

• kesinlikle koç burcuna çok karşıyımm karşımıza çıkmasınlar yeter :)

• Akrepler seni istemiyor.

1|0
    1|2
  • Yükselende mi kabul etmiyorsun..Safkan akrep şart diyorsun yani?

0|0
    0|1
  • Yengeç burcu erkeği balık burcu kadın tamamlar bana kalırsa.

1|0
    0|0
    • teşekkürler

bilmiyorum malesef fazla ama kesinlikle tututo

bak mesela koç ve yengeç düşman burçlarmış gerçekten onu tecrübe ettim

bilsem hiç yaklaşmazdım

• inanç meselesi bilemem :)

1|0
    0|1
  • Belani ariyosun bence hic bulasma. Kendimden biliyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• vay anam var ımkansızlardasın

0|0
    0|0
  • Neden akrep kadını istiyorsun? Cevabına göre sana birşey söyleyeceğimm.

0|0
    0|1
    • şimdiye kadar en sevdiğim insan akrepti, sevgilim değildi ama öyle sevgilim olsun isterdim

• Ben de akrepim. Akrep sevgilimle çok iyiydik ama sıkıntılı akrep kızları. Belki de ikimizin burcu aynı olduğu için ben sıkıntılı diyorum. Aradığın gibi birini bulursun umarım.

Yükleniyor...