Kız arkadaşımın özgüven kazanmasına nasıl yardım edebilirim?

Kız arkadaşımın sol eli bebekken elektrik sobasına kapılmış, sadece başparmağı ve işaret parmağı var, elinde biraz da yanıkizi var. yolda yürürken elini çantasının altına gizliyor veya otururken masanın altına koyuyor veya benim elimi tutmak yerine elini koltuğumun altına sıkıştırmayı tercih ediyor. onun bu haline çok üzülüyorum ama bir yandan da güçlü olmasını istiyorum. bu konuda bayağı hassas, onu üzmeden nasıl konuyu açıp kendine güvenmesini sağlarım bilmiyorum, eğer onu bu konuda yaralarsam gerçekten kendimi hiçaffedemem.

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• geçmiş olsun ya gerçekten çok üzüldüm ama herkesin bi kusuru var bunu anlamasını sağlamalısın ne bilim çok zor bi durum gerçekten bunun önemli olmadıgını ona gösterecek şekilde davranıp konuşmalısın ama yine de çok üstüne gitme bence yine de yok diyorsa zorlama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sende olabildiğince o elinden tut, öp ne biliim üstüne git işteee zamanla o da umursamayı bırakır belki...

0|0
    0|0
  • hım bi filmde kadın göğüs kanseri olup bir göğsünü aldırmıştı daha sonra sevgilisi vücudana bakıp ilk olarak yara izinden öpmüştü.

0|0
    0|0
  • bnce bşe deme yha bende byle seylere çok üzülürüm .s

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...