Şampiyonlar ligi ön elemesi hakkında...

sizce akşam fenerbahçe spartak moskova maçı ne olur ? ülke puanı içinde önemli bir karşılaşma

Güncellemeler:
fenerbahçe taraftareıyım ama ikiside gruplarda olsun hatta ilerleyen turlarda karşılaşsınlar. avrupalılar bi derbi izlesin:)

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• bunu bir galatasaraylı olarak yazıyorum. inşallah fenerbahçe spartak moskavayı eler de şampiyonlar ligine beraber gideriz. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• Beşiktaşlı olarak fb yi gruplarda görmek isterim

0|0
    0|0
  • Fener gol atara ama defansı hakkında olumlu konuşmak zor.O yüzden zor maç olur.

0|0
    0|0
  • ben daha çok galatasarayın kasasının dolmasıyla ilgileniyorum ;)

beraber kalsınlar 10 milyon avrocukk ta kasamıza gelsin yada kaka ya gitsin ;)

0|1
    0|0
    • oda olabilir .. fenerle şampiyonlar liginde kapışmakta keyfli olabilir ... ama 4 torbadan girip gruplardan çıkabileceğinizi sanmam

• benimde kasdettiğim çeyrek final yada yarı hatta final :)

• benim söylemek istediğimde fenerbahçenin gruplardan çıkamayacağıydı :) neysee hayırlısıı

• bnde fenerbhçeliyim ama konu avrupa olunca keşke takımlarımız kolayca elenmese fenerbahçe kalsın ki gruplara diğer takımlarında şansı cogalsın seneye ne kadr cok puan o kadar cok takım

0|0
    0|0
  • acı ama gerçek fenerbahçe elenecek

0|0
    0|0
  • Şike teşvik derken soğudum açıkcası futboldan ama Türk takımlarının kazanmasını isterim.İnşallah farklı bir skorla kazanır

0|0
    0|0
  • Ne yazıkki eleyemedik

0|0
    0|0
  • inşallah moskova yener tüm kalbimiz moskova ile

0|0
    0|1
    • GS TARAFTARISIN?

• tabikide :)

• bzim türk insanımız neden böyle :( biz fb li olarak gs uefa sampiyonu oldugunda cıktık sabahlara kadar bagırdık niye ülkemizin takımı diye ama yazık bizim insanımız kendi içinde grup oldugu sürece ilerliyemeyız :(

• yazık fenere..

0|0
    0|0
Yükleniyor...