Messi mi Zidane mı, hangisi daha iyi sizce?

messi mi zidane mi hangisi daha iyi sizce hangisi daha ağır basıyor

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• bu gözler maradonayı gördü..

hepsini geçin bence.

1|0
    0|1
    • maradona izliyorum videoları harika messi kadar gol atmasa harika bir futbol oynuyodu

• + liyim de kokma :))

• Bence arjantindede iyi bu sene iyi gördüm ben.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 13

• messi zidane dan iyi...cr7 hepsinden iyi

0|0
    0|1
  • Messi.

0|0
    0|0
  • En iyi zamanını baz aldığımızda Zidane.Zidane kariyerinin son maçında 35 yaşında İtalya ve Fransa arasındaki 2006 Dünya Kupası Finalind ilk 11'de sahaya çıkmış ve uzatmalarda gördüğü kırmızı kart nedeniyle oyundan çıkmıştır.futbol kariyerinin sonlarında yedek kalmaya başlayan oyuncuları düşündüğümüzde son maçında dünya kupası finalinde ilk 11'de sahaya çıkmanın ne kadar saygı duyulacak birşey olduğunu takdir edersiniz.

0|0
    0|0
  • messi tabikide ya onun gibisi yok daha eskiler tabiki ondan iyi ama şimdi ki yıllarda messi yi her türlü yani

0|0
    0|1
  • klasmanları ayrı ha şimdi dersen messi zidane de futbol oynasaydı o zaman iş degişirdi

0|0
    0|1
  • messi her takımda oynayamaz, zidan süper futbolcuydu

0|0
    0|0
    • bende onu düşünüyorum messi yılardır aynı takımda kurulmuş takımda başarı sağlıyor iniesta xavi gibi destekçisi var ciristiyan ronaldo portekiz ilgiltere gol kralı ispanya harikalar yaratı ve messi kadr gol attı

• şöyle bir gerçekte var, messinin şuan oynadığı futbolu hiç bir oyuncuda görmedim

• evet harika ama arjantin bunu sağlamalı

• Messi oynatır.. Takla attırır..

0|0
    0|1
  • Messi

0|1
    0|0
  • teknik olarak zidane. diğer özellikler olarak messi

0|0
    0|0
    • evet zidane çok teknikti zidane hagi ronaldinho teknik olarak çok yüksek ama messi çok hızlı

• Zidane yaşlılıktan ölüyo şimdi : ) messi açık ara

0|0
    0|0
    • zidane döneminin en iyilerindendi

• Messi 4 ballon dor 3 şampiyonlar ligi.Zidane 1 ballon dor 1 şampiyonlar ligi gol de ve asisttede Messi önde, Messi daha iyi ama Zİzou da gelmiş geçmiş en iyi oyunculardan.

0|0
    0|0
  • Zidane.

0|0
    0|1
  • zidane

0|0
    0|1
Yükleniyor...