Hayattan vazgeçmek başına geldi mi?

Hiç hayatından bezdin mi?İntihar etmek değil ölmek istemek değil.Hayatın anlamsız olduğunu düşünüp boş boş yaşadınız mı?Tek amacınız sadece nefes almak ve mutlak sona doğru gitmek oldu mu hiç?Yaşarken ölü gibi hissettiniz mi?Nasıl tekrar dirildiniz canlandınız yaşam enerjiniz geri geldi?Tek başınıza mı çabaladınız yoksa birileri mi yardım etti?Yoksa hiçbir çaba göstermeden birden kendinizemi geldiniz?Yoksa bir olaymı sarsarak kendinize gelmenize sağladı?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hep bir hayalim vardı, şu saydıkların ne zaman başıma gelse ki bir çok kez geldi o hayalin ışığına yürüdüm ve hep kendimi buldum orada, hayatı tekrar görmeye başladım. Hala bir hayalim var ve ben hala karanlıktan korkmuyorum biliyorum ki izleyebileceğim bir ışık ve tutunabileceğim değerler var.

Hayat, yaşam, ölüm başarı, güç ... .. . .gibi her şey senin elinde. İnsanlar bunu hep bir geçiştirme cümlesi yada kişisel gelişim safsatası olarak görüyor ama değil gerçekten senin elinde her şey ben buna bizzat şahit oldum. Kaderin bile senin elindeyken hayatmış ölümmüş acıymış vb. bunlar yıldıramaz, yıldırmamalı insanı. Aslında çok güçlü varlıklarız, öyle yaratılıyoruz fakat ya biz kendimizi kandırıp yada başkalarına kanıp güçsüz olduğumuza inandırılıyoruz yada inanıyoruz.

Zaten zor olan hayattan vazgeçmek değil, her şeye rağmen hayata sıkıca tutunabilmek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• O andan nasıl kurtuldum?Bence herkes.Bu hayatı gerçekden anlamalı.Sadece laf olsun diye yazmıyorum.Ne zaman bu anlamı bulamayız ve aramaktan yoruluruz.O zaman vazgeçtiğimiz andır.Herkesin bana göre ayrı anlamı vardır.Hayat bu ayrı anlamların toplamı ,sevgimiz kadardır.

0|0
    0|0
  • Bir köpek ya da kedi alıyosun hayattan en nefret ettiğin anda senin kucağına oturuyor sürünüyor ya

o zaman herşeyi unutuyorum

0|0
    0|0
  • Arada insan öyle hislere kapılabilir.Ancak mühim olan devam edebilmek ;)

0|0
    0|0
  • ne kral ol paşa p..ç ol hayatını yaşa illa arkadaş olamsına gerek yok illa işini bilmen lazım

0|0
    0|0
  • hayat çok güzel. yaşamayı bilene.

0|0
    0|0
  • Bazen enerji düşüklüğü yada motivasyon eksikliği olsada , genel olarak soğumadım hayattan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendimle konustum ama olmamisti en yakinima anlatip onu dinleyince hakverip kendime geldim ama hayatta hickimse icin kendini hirpalamaya degmez hayat senin ve kiymetini bil

0|0
    0|0
  • Şu son 2 yıldır hayatımdan bezmiş durumdayım çok ağır bi depresyona girdim insan içine dışarıya dahi çıkmak istemiyorum çıkmıyorumda. 2 yıldır hiçbirşey yapmadım hep evdeydim :( aslında benim sorunum çirkin olmam ve aile sorunlarımın olması yüzünden bu hale geldim allah hiçkimseye göstermesin ben yaşadım kimse yaşamasın :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...