En Etkili Karın ve Bacak Egzersizleri?

Arkadaşlar şu sıralar kilo almaya başladım. Etkili 1-2 ayda tamamen eritebileceğim ama baklava olmadan düz karın nasıl yapabilirim hangi egzersizleri yapabilirim? Ne içmeliyim? Yeşil çay falan tavsiyeleriniz neler? Ve şu detoks çayları önerir misiniz. Ayrıca bacaklarımıda inceltmek istiyorum ama kas oluyor bırakmak zorunda kalıyorum bacağı kas yapmadan inceltmek için hangi egzersizleri tavsiye edersiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim bütün tavsiyelerinizi bekliyorum

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bacağı inceltmek için ve genel olarak vücudu sıkılaştırmak için en etkili egzersiz kesinlikle kardiyo bundan emin olabilirsin diğer egzersizler eninde sonunda kas yapar bacakta ayrıca vücuttaki yağ yakımı için en etkili egzersizlerin de başında gelir ayrıyetten pilates de yaparsan çok daha iyi sonuçlar alabilirsin. Mekiği de ihmal etmemen gerekir her ne kadar karın kası istemesen de bu bölgedeki kasları canlandırmak için az da olsa mekik çekmelisin. Aldığın besinlere de dikkat etmen gerek protein ağırlıklı beslen karbonhidratı azalt ama sakın ha hiç yağsız bir beslenme programı uygulama vücudunun yağa ihtiyacı var yağı hiç almazsan bu sefer vücudun o besinleri ihtiyacı olan yağa çevirip saklamaya başlar.
    Özet olarak;
    1-) Bol bol kardiyo yapmalısın. Bacak inceltmek için ve vücudu forma sokmak için en etkili egzersizlerin başında gelir.
    2-) Mekik çekmen gerek. Karın yüzeyindeki kasların düz bir hal almasını sağlamak için etkilidir ama yağ yakmak için çok etkili bir hareket olduğu söylenemez
    3-) Pilates yaparsan bol faydasını görürsün.
    4-) Beslenmene dikkat etmelisin. Protein ağırlıklı ve karbonhidratsız bir besin programın olmalı ama asla "0" yağ içeren bir besin programı uygulama
    5-) Bol bol uyumalısın. Günde en az 8 saat

Yardımım dokunursa ne mutlu bana ;)

1|0
    0|0
    • helal olsun. 1 sene boyunca pilates yoga ikisini beraber yaptım yaza kadar inanılmaz zayıf ve fittim ama şu sınavlar bir geldi ne uyku ne beslenme kaldı. Her şeyi baştan düzelticem ::)

• Eğer daha etkili sonuçlar almak istersen kardiyo sonrası ip atlamalısın hazır kan basıncın hızlanmışken ve yağ yakımı başlamışken çok etkili bir antrenman olur
      Eğer sorunun beldeki kalınlaşmaysa hulahop çevirebilirsin biraz zordur ama beli hem dairesel hareketleriyle hemde her dönüşteki çarpma etkisiyle sıkılaştırır özellikle yan kasları ;)

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir ara bir squatcılar vardı Onları göremedim ben :))) Gülmek için iyi malzeme oluyorlar.. Siz en iyisi yoga yapın Küçük hanım.. İnanın gerçekten yaptığınızda diğerlerinin bir anlamı kalmaz. Kadın sporu çünkü.. ip atlamakta sizler için iyi bir seçim olabilir. Plates yoganın avrupaya uyarlanmış halidir zaten..

0|0
    0|0
  • Mekik ile squat

0|0
    0|0
  • p4 egzersizleri var p4 turkish diye girersen türkçe güzel egzersizler var youtubede.

0|0
    0|0
  • Mekik karın için.

0|0
    0|0
  • Pilates

0|0
    0|0
    • pilates 9 ay yaptım ama bıraktım kilo almaya da başlayınca yok yani

• işte aldıkça vücut şeklim bozuluyor yağlanma falan kurtulmak için düzgün egzersiz arıyorum 1-2 ayda tamamen eritebileceğim.

• Koşman. lazım. o zaman hit kardio yapcan yaz youtube çıkar

• Mekik squat falan yap

0|0
    0|0
  • günde 3 kupa yeşil çay içersen metabolizman 3 te 1 oranında hızlanır

0|0
    0|0
    • o zaman başlayayım yeşil çaya bir ara ne güzel zayıftım stresten kilo aldım şimdide durduramamaya başladım

• yapamıyorum çünkü okuyorum ondan dolayı yoksa çıkmaz mıyım :(

• yüzme havuzu varsa yakınında haftada 2 gün felan 1 saat yüzebilirsin

• Şu an olmaz başka zaman link atarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Baklava çıkarmak zaten kolay değil
    Çok kilo problemin yoksa 1-2 ayda olur, evet
    Criss cross en etkili karın egzersizi bana göre..
    Youtube'da p&p'nin güzel videoları var, bakabilirsin
    Bacak için de (ve aynı zamanda tüm vücut için) cardio egzersizleri uygulayabilirsin 40-60 dk. İster video bul, ister koşu yap, ister ip atla :) Bir şekilde cardio yap. Zaten kas çıkarmak öyle kolay olan bir şey değil..
    Spordan 20 dk önce kafein al. Yani sade kahve, sade yeşilçay, sade siyahçay olabilir..
    Abur cubur tüketme
    Diyetinde proteine ağırlık ver, tamamsın :)

0|0
    0|0
    • çok kilo problemim yok allahtan ama karın kası zor işte olmuyor ve düzenli bacak egzersizi yapıyordum ama alt kısmı kalınlaştı bıraktım olmadı yani ne yapsam daha kalınlaştı çare bulamadım şu bacaklara :(

• çok teşekkür ederim tavsiyelerin için :)

• Rica ettim :)

• Plates, fitness bunlar vücudu şekle sokmak için çok uygun sporlarr

0|0
    0|0
  • karın bölgesini en fazla çalıştıran hareket mekik yeşil çay doğu içmelisin

0|0
    0|0
  • plates

0|0
    0|0
Yükleniyor...