Bacak, karın ve simitler için çalışıyorum başka ne hareketler yapabilirim?

Herkese iyi akşamlar. Arkadaşlar boyum 1.65, kilom 49. Kilo vermek istemiyorum ancak göbek ve simit denilen bölgem biraz fazla olduğu için diyet ve spor yapıyorum. Aynı zamanda bacak, popo ve kol çalışıyorum her yerim sıkılaşsın diye. Spor salonunda hergün 30 dk yürüyüş, 15 kere 2 set bacak-kol-popo ağırlık aletleri çalışıyorum. Daha sonra normal mekik, yan mekik ve squat yapıyorum her gün arttırarak. Bunlar dışında neler yapabilirim yan simitlerin erimesi ve bacaklarımın incelip sıkılaşması için?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bisiklete senin caren tempolu ve kademeli olarak istediğin verimi alırsın ama simit nedir onu anlamadım basen mi?

1|0
    0|0
    • Yok oblik denen yerler. Bel kısmı işte. Bisiklet hiç yapmıyordum onuda çalışayım bari

• Evet salonda yapıyorum genelde. 2 gündür kardin dolayı gidemiyorum evde dambılla falan mekik squat çalışıyorum.

• Ara vermem diyorsun :) dağ yürüyüşü vardır salonda oda iyidir bisiklete dik olana bin bınerkende kademeyı artırıp hafıflet kademeli bin yani.

Erkekler Ne Diyor 6

• cember cevir

1|0
    0|0
  • Mekik sayısını arttir

0|0
    0|0
  • Yaptıkların yeterli, düzenli bir şekilde devam et

1|0
    0|0
    • Teşekkürler devam etmeyi düşünüyorum. İp atlamak faydalı olur mu acaba?

• Grup pilates dersleri oluyor spor salonunda onlara gideyim bide hepsini deniyorum

• Bunları düzenli yaparsan ekstra başka birşeye ihtiyacın yok

• Bu gidişle kıl gibi olursun dikkat et dostum zaten 49 kilosun profesyonel mahiyetinde çalış derim sıkılaşayım derken kaybetme diye söylüyorum

1|0
    0|0
    • Aslında 46-47 falan olsam diyorum ancak dediğin gibi küçülmekten korkuyorum. Hoca da dedi kilo alıp verme sıkılaş sadece diye. Teşekkür ederim.

• Yaptıkların zaten yeterli olacaktır.

0|0
    0|0
  • fizik kötümü abıla :DD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yana egilne egzersizleri ise yarar

1|0
    0|0
    • Evet onları da yapıyorum ancak çok ağrım olduğu için 2-3 gündür yapamıyorum yana eğilmeyi.

• squat yapmaya devam et

0|0
    0|0
Yükleniyor...