2 çocuk annesi genç kadın kendisine tecavüz eden adamın başını kesti.. İyi mi yaptı kötü mü?

Haberimiz: link Bana göre ilk başlarda iyidi sonradan mı kötü oldu adamla¿ Silah zoruyla uzun süredir beraber olmuşlar ama ben pek inanmadım

Güncellemeler:
Olay sıradan bir cinayet olayı değil arkadaşlar.! Adamı önce tüfekle vurup öldürüyor sonra başını gövdesinden ayırıp köy meydanına atıyor! Bunu yapan 26 yaşında (belki çoğumuzdan küçük) genç bir kadın. Ben şahsen tavuk bile kesemem

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• al işte. çok zeki ötesi biri vardı. tecavüz edilen kadın çocuğu aldıracağına tecavüzcüyü öldürsün diyodu, zik beyinli. buyrun, oldu. hadi haklı bulun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Karmaşık bir konu...Vahşice işlenmiş bir cinayet.Ne yapmış ki kadının bu kadar gözünü döndürmüş..o da ayrı bir konu..

0|0
    0|0
  • Çok soğuk kanlıymış enteresan..

0|0
    0|0
  • iyi yapmış diyecem ama kendisine ve cocuklarına yazık etmiş hem kendi hayatı hem cocuklarını hayatı karardı öteki it yada itler geberip gittiler kadın hapishanelerde cürüyecek cocuklar rezil olacak yazık yaa aslında öyle serefsizleri devlet kendisi meydanda asacak

0|0
    0|0
  • ibret olsn diye yapmstır idam gelse böyle seylere gerek kalmck aslında da iste .s adam için acmadm ama kadın için acdm .s sncta çocukları var

0|0
    0|0
  • adam hapiste olması gerekirken kadın olcak şimdi

0|0
    0|0
  • ohhh iyi yapmış taa şimdi o şerefsizi adam yerine koycaklar ceza yicek kadın o ayrı mesele..

0|0
    0|0
  • insan cinnet gecirirse her şeyi yapar o an belki ne yaptığının farkında bile değildir

0|0
    0|0
  • tacizin zaman zamanımı oluyormuş? o konu karşık gibi

0|0
    0|0
  • iyi yapmıs

0|0
    0|0
  • hay allahım yaıyı cesaret ben sıkayet eder cekılırım once vurup sonra klle kesmekk helal valla

0|0
    0|0
  • bunu yapması gereken devlet.idam bu yüzden getirilmeli.

0|0
    0|0
  • Şimdi bu kadın boşu boşuna ceza yiyecek.

0|0
    0|0
    • Güncelleme için:

İnsan psikolojisi diye bir şey var. Demek ki kadın için katlanılması zor bir durum haline gelmiş ve gözü dönmüş.

Erkekler Ne Diyor 5

• Herkes bireysel olarak cezalandırmaya kalksaydı devletin varlığı boşa olurdu.Biri çıkar de az bile yapmış biri çıkar der ne hakla yapmış.

Mİsal savaşta düşmanını silahsız yakalayınca öldürür müsün yoksa onun canını almayıp onla aynı seviyeye düşmekten kurtulur musun ?

Yüzüne tükürünce düşmanını öldürmekten vazgeçen Hz.Ali olmak demek ki hiç öyle kolay birşey değil

0|0
    0|0
  • Tiksindirici bir olay ama vahşice baş kesileceğine kafasına bir kurşun sıksaymış.. Çocuklara üzüldüm şuan..

0|0
    0|0
    • Ayrıca içerde şişlerlerdi büyük ihtimal.. Keşke polise gitseymiş kadın..

• başı ile beraber bir çükünü kesseydi az yapmış

0|0
    0|0
  • Azmeden derviş sağlam sıçarmış :PP

0|0
    0|0
  • zaman zaman tecavüz ediyorsa polise neden şikayet etmedin . başka birşey vardır bunun altında

0|0
    0|0
Yükleniyor...