Kızlar için erkeklerden erkekler için ise kızlardan nasıl intikam alırdınız?

Şimdi Merak Ediyorum Herkes Bi İntikam peşinde ve Bunn İçin Çeşitli yollar Deniyorlar Acaba Sizlerde Karşı Cinsten Nasıl Bi intikam Alırdınız Neler yapardınız Sırf Onun Canını acıtmak için sırf onu üzmek için ne yapardınız nelere başvurrdunuz ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben hep terk eden taraf olduğum için hiç intikam almak gibi bir olayım olmadı. Ama bir kız vardı. Sanırım intikam almak için yaptı bunu, arkamdan "gay" diye konuşuyormuş. Okulun önünde iki tokat yedi benden herkesin önünde, ikimizde rahatladık. Yani sonuç: intikam almak isteyen kişi de bu olaydan zararlı çıkıyor. =)

0|0
    0|0
  • kiskan olur olmaz seylerle itham et kendini ispatlamak icin kirk takla atarken gormek yeterince intikamdir zaten

0|0
    0|0
  • ıntıkam alınca elıne ne gecıcek

0|0
    0|0
  • sadece çeker giderim intikam falan almam

0|0
    0|0
  • bu soruya cevap yazmayarak senden intikam alabilmeyi isterdim ama yapamadım malesef

0|0
    0|0
  • Susarak.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben intikam peşinde değilim ne gereği var ki o dönsün sadece . İşte o zman da bir tesellim olacak şöyle :

Gün Gelecek Tapıcak Her Zerresi Bana İşte O Zaman S*ktr Nasıl Çekilirmiş Göstercem Ben Ona :D

Suan böyle diyorum bakma o zman ne derim kimbilir :D

0|0
    0|0
  • intikam çok tatlı bi duygu gerçekten insana keyif veriyo fakat sürekli intikam, kin hissetmek seni de yorar canını sıkar. ve sonuçlarını gördüğünde gerçekten pişman olursun boşver bence intikam falan almayı herkes allahından bulsun . gerçekten yaşadığım tecrübe edindiğim için söylüyorum çok pişman oldum birisinin hayatını yıkıyorsun resmen iş ileriye gidince . sakın pişman olacağın şeyler yapma canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...