İyi ve ucuz bir dambılı nereden alabilirim?

Vücut Geliştirme sporuyla ilgilenmeye başladım ama bazı hareketler ağırlık gerektiriyor bu yüzden dambıl almak istiyorum Konyadayım

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Tavsiye ederim, 1 yıl çalıştım dumbellerle ağırlık takılıp, çıkarılan dumbellerden alırsan çok daha kullanışlı olur.. Fazla pahalı değildir muhtemelen

Ciddi ciddi kol kası yaptım ben zaten ilk 1 ay gözle görülür gelişme olur. Ancak iyi yemelisin ki kaslar çabuk onarılsın. Dumbell kolları kuvvetlendirir ve kas hacminde artış sağlar. Ancak bırakmamalısın azimli olmalısın. Ben 2 aydan sonra iyice bıktım ancak sonra spor videoları izleyerek tekrar motive olmaya başladım. Bileklerim güçsüzdü önceden, ama şimdi bırakalı 5 ay olmasına bilek güreşine girdiğim kişiler ''ooww güçlüsün diyor''

Birde dumbell ile kas çalışan kişiler bazen gaza gelip kum torbası çalışan adamlara saldırırıyorlar. yapmayın arkadaşlar dumbell ile kum torbası çok farklı şeyler... 10 yıl dumbell çalışsan da sağlam bir şekilde kum torbası çalışan adama karşı pek bir sanşınız yok.. Güçlenen kollarınız, kalınlaşan bicepsleriniz kum torbası çalışan ve her hafta elleri dahada sertleşen adamın kemikleri kadar sağlam değil :)))

0|0
    0|0
    • Peki ben konyadayım nereden alabilirim

• 1) internetten alabilirsin

2) spor malzemesi satan yerlerden temin edebilirsin.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• sahibinden den

0|0
    0|0
  • Kas kadında itici duruyor yapmayın.

0|0
    0|0
  • kaç kg'lik düşünüyosun? kızlar için 2-3 kg lik dambıllar gayet uygun, dışı plastik içi kum olan modelleri daha ucuz oluyor :)

0|0
    0|0
    • 5 kilogramlık düşünüyorum

• tamam ama mesaj atılmıyor gizlisin

• Tamam ben sana atıyorum

• 3 kg lik 2 tane 10 tl plastik. gayette ucuz zaten cokta pahalı bişey değil işini görür

0|0
    0|0
  • yoğurt kutularına beton döküp ortasına da bir inşaat demiri koy en fazla 2-3 tlye mal olur

0|0
    0|0
    • Ucuz istememin sebebi öğrenci olmam olabilir değil mi yoğurt beyinli

• Yorum bile yapmıyorum yavaşça kaybol lütfen

• bence de devam etme demir neticede alimallah

• hepsiburada com dan almıştım ben iki üç güne geliyor.

0|0
    0|0
  • 5 lt lik pet şişelerden başla :)

0|0
    0|0
  • Kaslı kız mı olur, abi nasılsın :)

0|0
    0|0
    • Göbekli erkek oluyor da kaslı kız niye olmasın

• Sağlıklı Olmanın neresi kötü zaten senin dediğin üçgen vücut için çok fazla zaman ve para gerekir yani istesem de yapamam

• Sağlıklı ol sana olma demiyorum spor yap fit beden ol ama kas yapman için hiç bir neden yok Ebru şallı gibiysen ya da onun gibi olacaksan eyvallah ama kas için istekli olma

• Ufak spor aleti satn yerlerden ucuz fiyara bulabilirsin. Demir dokum bakmadigin surece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tam bir hafta sonra hevesle alinan dambillar kapilar carpmasin diye onune konuluyor:)))

0|0
    0|0
    • Benim durumum öyle değil rahat ol

• alış veriş sitelerinden

0|0
    0|0
  • gitti gidiyordan

0|0
    0|0
Yükleniyor...