Spor ile arası iyi olan arkadaşlar içeri lütfen?

meraba ben 18 yaşımdayım ve boyum 1.80 spor salonunda boyumu uzatabilirmiyim mümkünmü 1.90.195 civarı bişey düşünüyorum bildiginiz bilgiler varsa paylaşırmısınız şimdiden saolun :)

Güncellemeler:
başka bilgisi olan varmı?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• 18 yaşından sonra 10-15 cm uzamayı mı istiyorsun?

0|0
    0|0
    • ya büssürü makale okudum 30 yaşına kadar boy uzatılabiliyormuş ama zamanla yani öyle hemen degilde bide bu sporculara bakın örnegin kaleciler basketciler boyları 1.90 dan fazla olanlar var onlar 10-15 yaşlarındamı oldu zamanla işte yaşlarıda genç 19-20?

• ya işte hemen demiyorum yani 1-2 senede? 24 yaşına kadar uzama varmış erkeklerde şimdi bir yerde gördüm :)

• bence en fazla 5-6 falan ama ben de tam bilemiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• barfiks yerinde asil vucudunu sebest birak omuriliklerin acildigini hisset dedigin kadar olmasada 3 4 cm atarsin ve ya haline sukret benim boy 1.70 yuruyen ucken peynir gibiyim haline sukret bence

0|0
    0|0
  • Yüzmeye git.

0|0
    0|0
  • Boy uzatma Osmanlı döneminde kaldı ayakları ağaca bağlayıp kollardan çekme falan artık yasak onlar uzamaz boşa çaba :(

0|0
    0|0
    • araştırdımda barfiks ip atlama falan uzatıyormuş

ya büssürü makale okudum 30 yaşına kadar boy uzatılabiliyormuş ama zamanla yani öyle hemen degilde bide bu sporculara bakın örnegin kaleciler basketciler boyları 1.90 dan fazla olanlar var onlar 10-15 yaşlarındamı oldu zamanla işte yaşlarıda genç 19-20?

aynısını arkadaşa yazdım...

• Sen inanmış bir kere daha bize bişey demek düşmez

• :))) şu anda halen araştırıyorum uzuyormuş kadınlar 19 erkekler 24 felan filan araştırmaya devam :D

• 18 yaşından sonra biraz zor be paşam ama evet uzayabilirsin birkaç cm daha

0|0
    0|0
  • Basketbol veya ip atla.. Ama o yaştan sonra 15 cm uzamaz kardeşim. Maksimum 5-7 cm uzarsın. Senin yaşındayken benim 187 boyum vardı 193 de durdu. Zaten fazlasın iyi değil çok heves yapma.

0|0
    0|0
    • tamam işte abi 20 yaşına kadar diyorum kaç olurum tahmini düzenli yapsam tüm uygulamaları?

• yorum için teşekkürler abim yemek de seçiçi degilimdir önüme geleni yerim ayreten kaleciyim bir faydası olurmu?

• Olur gelişme çağında olduğun için ne kadar zıplarsan o kadar iyidir. Kemiklerin ucunda kıkırdaktan bir tabaka olur. Sen zıpladıkca kemiklerin daha fazla uzar. Ancak gelişme çağın bittiğinde bu kıkırdaklar kemikleşir.

• Bn 191 knka. Uzun zamndrda spor yapiyorum. Evet kalip gbi oluyor insan. Ama spor yaptigin surece. Yoksa ise uzun boy vucudunu sekle sokmadikca guzel durmaz

0|0
    0|0
    • yok kanka boyumu bir hallediyim vücut geliştirme de yapıcam yorum için teşekkürler :)

Yükleniyor...