İnternetten aşkı bulmak mümkün mü?

internetti günümüzce çok kullanıyoruz, görüyoruz meşhur internet aşklarını. sorum şu, siz hiç internette tanıştığınız birinden hoşlandınız, aşık oldunuzmu?

aşık olduysanız nezamandı, çabuk unuttunuzmu, yoksa hala birliktelik yaşıyormusunuz. gerçek hayatta tanıştınizmi?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbuldan bi kızı sevdim. Ama çapkında biriyim. 2 ayda 1 gibi giderdim yanına. Ama izmirdeykende aldattım onu. Defalarca bundan haberi yok. İlişkimizde 1 sene sonra bitti. Ben yapamam arkadaş. Sürdürmeye çalıştım olmadı. Başkasıyla çıkmasam hiç sürmezdi. Bulaşmayın arkadaş. Elinde imkanı olan erkek her türlü aldatır. Kızlar uzak dursun.

0|0
    0|0
    • gercekten aldatirmi ya

• İyi o zaman. Uzaktan bi ilişkiyi denersen eğer kendini çok kaptırmamaya çalış. benim diceklerim bu kadar.

• kaptirdim galiba:(

Erkekler Ne Diyor 8

• sadece tanışmaya vesile oldu 2 yıl sürdü gerçekten tanıyınca aşık oldum kendisine.yani normal hayattan farklı pek birşey yok sadece vesile oluyor gerçeğe taşıyabilirsen bir sıkıntı yok ama sanalda kalırsa çok aptalca bir şekle bürünür sanırım hiç yaşamadım o tarzını

0|0
    0|0
  • netten konuştum buluştum tanıştım ...maşallah nazar değmesin inş.

1|0
    0|0
  • İnternetten insanlar ile tanıştım. Aşık olunabilir neden olmasın ki. Aşık olmak konusunda şu yorumu yapabilirim. Ben sadece sesini duyduğum birine aşık oldum, sonra tanıştık görüştük vs. hala bir birlikteliğim de var..

0|0
    0|0
    • Allah ayirmasin:)

• Saolasın ama ayrıyız..

O başka şehirde ben başka şehirde..

Ne diyim..

• olsun, seviyorsunuz ya, onemli olan o:)

• muhakka ınt tanıstıgınla gorusursun ama onun adına ask deneırmı onu bılmıorm...

1|0
    0|0
  • Tanış tanış bi gün böbreğim nerde diye bu sitede ararsın artık

0|0
    0|0
  • You've Got Mail - meg ryan - tom hanks izle istersen

0|0
    0|0
  • 3 yıl biriyle 5 yıl biriyle ...

0|0
    0|0
    • tanistinizmi gercek hayatta?

• oh, varmi boyleleri

• Varmış demekki ama vefasız çıkdı ... o ayrı...

• tanıştık 3 senedir beraberiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tanışırsın konuşursun da reel de görüşmedikten sonra bir cacık olmaz.

0|0
    0|0
  • hala birlikteyim...aşkı nasıl yaşadığını sorgulamalı insan, nasıl bulduğunu değil..her zaman bir mazeret vardır aşık olmak için..ama yaşatmak zordur.

0|0
    0|0
    • bende yasatmak icin caba gosteriyorum, o bitirmeye nedenler ariyor. yok internetten olmazmis vs..

• neden uğraşıyorsun ki inançsız biri için? yol ver gitsin...

• bir bilsem, buyumu ne yapti, bagindan kurtulamiyorum:(

• -Evet

-Yakın bi zaman ama birlikte değiliz.

-Hayır

0|0
    0|0
  • hoşlantı ewet ama aşk bilmem ama kulağa hoş geliyor :DD

0|0
    0|0
Yükleniyor...