Üst bacaklarımı ve göbeğimi eritmek için aciil yardıım?

merhaba arkadaslar, boy 1,63 kilom 63 (bazen 60da olabiliyor) kaç kiloya düşmem lazım? benim sorunum üst bacaklarım ve göbeğimde ben bu ikisini nasıl eritebilirim yaza kadar halletmem lazım spora gitmeyi şu an düsünmüyorum evde yapabilcegim hareket ve diyetle vermeyi düşünüyorum yardım eder misiniz nasıl verebilirim ne tür hareketler yapılır fikri olanlar?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• 1.63 boya 49-50 olsan yeterli. Diyet için ilk olarak beyaz ekmeği kes onun yerine kepeli, tahıllı veya çavdarlı olanları ye sabah ve akşam 1er dilim. Yağlı gıdaları kes cips çikolata yeme. Bol bol yoğurt ye. Yoğurt karın yağlarını yakar. Ama yağlı değil marketlerdeki light yoğurt, peynir ve süt tüket mutlaka. Hatta yoğurtla ara öğün yapabilirsin kendine. İçine 2 adet kuru kayısı doğra yanında bir avuç beyaz leblebi seni uzun süre tok tutar. Birde marketten beyaz çay al. Paketli sallama çaylar oluyor ya o reyonlarda bulabilirsin. Gün 2 bardak iç aşırı yağ yakıyor ve yan etkisi hiç yok diyetisyenler öneriyor. Sabahları 1 yumurta domates salatalık maydanoz, en fazla 5 zeytin şekersiz çay ve light peynir 1 dilim ekmek ye. Öğlenleri sebze yemeği veya yağsız tavuk balık et ne varsa evde. Akşam da öğlen sebze yediysen et, tavuk veya balik ya da bunlari öğlen yediysen sebze ye. Sana aslında çok güzel diyet listesi atabilirim uyarim dersen. İçinde bir çorba tarifi var sadece 2 akşam içeceksin onu ödem attırıyor ve yağ yaktırıyor.

0|0
    0|0
    • cok tesekkür ederim yazdıgınız için :) listeyi atabilirsiniz bakarım ben ona göre bişeyler yapmaya calsırım yanlız tek sorun maydonoz sevmem de yemem de :D

• O zaman yeme boşver bende hiç sevmem ama diyette çok faydalı neyse diğerlerini uygularsın :) eve gidince listeyi ve çorba tarifini çekip atacağım. Diyetisyenden verilen listedir çorbayı da o verdi. Ancak 2 akşamdan fazla içme tansiyonunu düşürmesin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Göbek için yürüyüş ve mekik
    .

0|0
    0|0
  • kilo vermeden eritmen mümkün değil o hareketler kilo veren ama bölgesel yağlanma sıkıntısı olanlar ve sıkılaşmak isteyenler için. Senin yürüyüş-koşu gibi şeylere yönelmen lazım başlangıçta.

0|0
    0|0
    • kış günü yürüyüş ve koşu yapamam onun dışında evde yapabilecegim hareketlere yogunlasmak istiyorum belki fayda eder diye ama ne yapıcagımıda bilmiyorum:D

• kondisyonun olmazsa o hareketleri yaparken de soluğun kesiliyor zaten kaldı ki faydası olmaz pek çünkü sıkılaşman için ilk önce yağları, şekerleri eritmen gerekiyor. Merdiven çıkıp inebilirsin, ip atlayabilirsin veya kondisyon bisikleti alabilirsin :D

• mekik çek

0|0
    0|0
  • 52 kilo olman yeterli. eve plates topu alıp kendin eritebilirsin. bol bol su iç, internetten kendine uygun bir plates programı seç. yaza daha çok var merak etme. :)

0|0
    0|0
    • plates topumda var ama ne yapıcagımı bilmiyorum su üst bacak ve göbeğim gitse ne mutlu olurum ya :D

• youtube'dan bikaç video izleyebilirsin. :)

• tamam tesekkür ederiim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Bacaklari bilemem de gobek icin tatliyi kes bak o gobek nasil gidiyor ;) :)

0|0
    0|0
    • tatlı sevmem ki yememde zaten canım isterse falan yerim

• yürüyüş yap

0|0
    0|0
  • göbek eriten en iyi egzersiz mekik ve platesir

0|0
    0|0
Yükleniyor...