Siz hiç aşk büyüsü yaptırdınız mı?

sonucu ne oldu? dalga geçmeden nolur doğru cevap yazın. ben aşk acisi çekiyorum elimden geleni yaptım yalvardıma ağladım. çok seviyorum vazgeçmek istemiyorum zorlamadan dönsün istiyorum iki ay hergün oluyorum.. dayanamicam artık.. 5 sene ilk sevgilimdi nasıl vazgeçerim bundan sonra... lütfen yardım edin. veya fala bakan varmı nolcak nolur yardım edin..çok acil yardım lazım..dayanamıyorum artık bu iki ayın için nerdeyse 10 kilo verdim boğazımdan zor bişeyler geçiyor.. olmuyor onsuz denedim

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• aşk değilde ,karşı tarafı bağlama bağlama büyüsü vardı bende..patronumun eşinin kitabınedena almıştım büyünün günah oldugunu öğrendiğimde hiç kullanmadım

0|0
    0|0
    • kendimimi öldürüyüm ben.. daha günahdir.. beni arkadas ekler gönderirmisin lütfen. cok kötüyüm

• sen beni ekle sorunununa daha güzle yolarla çare bulacağız emin ol

• Beni ekle ben de formulü var medyuma gitmiştim.

Erkekler Ne Diyor 7

• Bi sihirli annem fanatiği daha. :D Allah aşkına başka işiniz mi yok? Büyü ne ya?

Zaman herşeyin ilacıdır. Tek ayrılan sen olmadın ,)

0|0
    0|0
  • Az öncede söylemişdim fal bakdırmak inanmasan bile 40 gün kıldığın namaz kabul olmaz.. Büyüye gelince yapanda yapdıranda müslüman değildir...

0|0
    0|0
    • Namaz kılmayanlar ne olacak peki ;)

• namaz kılmayan ımansızmı olur ne alaka yaa...sen allahtan sadece onu ıstemısın demekkı hayırlısı degılmıs bu

• caretta iyi oku namaz kılamıyorsan eğer imansız olmuşsundur ... onu dedim ben saptırma konuyu ...

• Dua et ışınlanma icat edilmedi. Yoksa burdan uçardım sana.

0|0
    0|0
  • Bana yaptılar, olur mu :S ?

0|0
    0|0
  • tamamen saçma bir soru:)

0|0
    0|0
  • Büyü diye bir şey gerçekten olsaydı.Uçma büyüsü yapardım uçardım ama hani yok?

0|1
    0|0
  • büyü yaptırmak haram.yaptırmadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ya saçmalama ya. Kimse vazgeçilmez değildir. Büyü nedir hele? Saçmalık. Git bi toparlan. Aklın sağlıklı çalışmıyor senin.

0|0
    0|0
  • Aşk büyüsü yaptırılmaz öyle bir yöntem çok mantıksız..

Evet güzel aşk yaşarsın hayat toz pembe mutlusundur ama gün gelir biter ; herşeyin bir sonu vardır aşkında kimi mezarda biter kimide hüsranla biter olanla ölene çare yok ümidini yitirmeyip imanınla ayakta duracaksın durmalısın.

0|0
    0|0
  • Canım fal falan muallakta kalan şeyler biri başka birşey söylüyoröbürü başka şey özelden mesaj at anlatıcam

0|0
    0|0
  • buyule felan ugrasma bee zamana bırak alısırsın 2 ay en kuvetlı donemdır duygularda yavas yavas dıner alısırsın

0|0
    0|0
  • Büyü ile gelen, karşı büyü ile gider. Bırak büyü işlerini. seviyorsa zaten gelicektir.

0|0
    0|0
  • Hayır ama bana yapılmışcasına çok sevdim..

0|0
    0|0
  • tedavi ol...

0|0
    0|0
Yükleniyor...