Sizce Türkiyedeki En İyi Ortasaha Oyuncusu Kim?

Herkes adam gibi yetenekli oyuncuları seçsin. Sadece takımını desteklemek için seçim yapacak varsa yol yakınken dönsün. Ankette sadece Türk futbolcular vardır.

EDİT: Mehmet Ekici, amacım kendi takımımı desteklemek değil. Mehmet Ekici gerek çalımlarıyla gerek asistleriyle gerek şutlarıyle gerek top kapması ve savaşçı yapısıyla bence Türkiye deki en iyi ortasahadır.

• Mehmet Ekici
    0% (0)10% (1)6% (1)Oy Ver
  • Gökhan Töre
    50% (4)30% (3)39% (7)Oy Ver
  • Emre Belözoğlu
    25% (2)20% (2)22% (4)Oy Ver
  • Selçuk İnan
    25% (2)40% (4)33% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Desteklediğiniz futbolcunun özelliklerini de yazinda bakalım hangi amaçla destekliyorsunuz

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Töreden daha iyi bir Kanat oyuncusu yok Türkiye de.

0|1
    0|1
    • Bana görede Ekici den daha zeki bir futbolcu yok.

• zırlamak la alakası yok sana göresin den geldin ondan bahsediyorum şu anda istatistiklere bakarsan bizim SOSA 5 tane mehmet ekici ediyor.

• Tama sen gidip içmeye devam et donunce haber ver o zaman tartışırız konuyu.

Kızlar Ne Diyor 6

• türkiyenin en iyisi ve marka değeri emre belözoğlu canım ya çok seviyorum onu ama gökhan töreyide beğeniyorum

0|1
    0|0
    • Kararına saygı duyuyorum ama en pialik oyuncu da Emre Belözoğluydu bence. Sadece bir dönemler çok iyi top oynadığı için ekledim. Trabzonspor maçlarında taraftarı kışkırtmak için elinden geleni yapıyor ve bunu başarıyorda. Neyse sonuçta bu ankette önemli olan oyunculuğu.

• Selçuk inan prandelli döneminde rezil futbol oynuyordu ama şimdi düzeldi

0|1
    1|0
    • Evet. Aslında o %100 Prandelli yüzündendi. Çünkü Prandellinin oyuncuları ile arasındaki ilişkinin de kötü olduğu yönünde haberler vardı.

• Gokhan töre

0|0
    0|0
  • Emre Belözoğlu

0|0
    0|0
  • Gökhan Töre

0|1
    0|0
  • Ben tabiki. Tornado melo diolar bana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Töreden iyi kanat yok

0|1
    0|0
  • Tam kapasitede oynadiginda defansif olarak birazdaha selcuk neler yapabilecegini gorduk hepimiz ekicide ofansif olarak dedigin gibi cok iyi törede iyi ama daha cok tecrubelenmesi lazim emre yaslandi artik siklarda bile olmasa olurdu yani ortasahaninda bolumleri var biri kanat digeri ofanaif defansif ortasaha :)

0|0
    0|0
  • Defansif anlamda Mehmet Topal, ofansif anlamda Gökhan Töre. (Galatasarayliyım.)

0|1
    0|0
  • Selçuk İnan

0|0
    0|0
  • Mehmet Topal

0|0
    0|0
Yükleniyor...