Yarın son iş günüm...

Ve kendimi garip hissediyorum. İş bitti tatil başlıyor artık diye bir yanım seviniyor diğer yanım ise kısada olsa güzel arkadaşlar edindin be... yalnız bırakmadılar seni diyor... Yarın için ofiste birşeyler yapalım diyoruz arkadaşlarla ama tam karar veremedik yardımcı olur musunuz arkadaşlar?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• kisir yapin, aksamda cikin bi fasil yapin. Eglenin ve hic ayrilmayacakmis gibi kutlayin. Maximum bir ay sonra herkes kendi yolundadir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• benim cevap silinmis. Sen yorum yapmadinmi simdi buna.

0|0
    0|0
    • hayal-et22 dakika öncekisir yapin, aksamda cikin bi fasil yapin. Eglenin ve hic ayrilmayacakmis gibi kutlayin. Maximum bir ay sonra herkes kendi yolundadir. silinmiş gibi durmuyor :D

• evet haklısın cepten yazmıstım guncelleme yapmayınca gormedım herhal :))

huzur fasılda:)) iyi sanslar hayatta.

• pasta içecekler felan öyle ktlayın ya da kızlar yemek getirsin:D

0|0
    0|0
    • :))) ben gidiciyim zaten benim dışımda 2 bay 1 bayan çalışan var :D hepsini kıza yıkmııım koyalım 3 5 bişi alalım dimi.

• aynn pasta alın yeter işte:D

• son iş günü derken emekli mi oluyosun :)))

0|0
    0|0
    • tatil dönemimde çalışıyordum. üni başlamasına az kaldı... yarın işten çıkıp tatile koşcam... okullar açılana kadar deniz kum güneş.

• adi ii tatiller şimdiden sana darısı da bana

• hadi sana da ii tatiller bol bol güneşlen tadını çıkar ;)

• nasıl bır ıskı bıtıo. bıde ıs ortamın nasıl acık ofıs mı odalar mı bölmelermı kac kısı vs...

0|0
    0|0
    • totalde 4 eleman 1 patron :D 3 odalı ev gibi bişi düşün :D 2 2 1 kalınıo...

• :))))))))))))))) bearsızları var onların

• :) bılmıom

• parti yapın

0|0
    0|0
    • tamam da işte iş satlerimi aksatmıcak bişi olmalı nasıl bişi yapabiliriz mesela ?

• iş çıkışı size gidin geceden sabaha kadar parti.eşit sayıda kız ve erkek olsun.

• valla o iş zor yarın işten çıkıp valiz hazırlıcam kendimi hazırlıcam ohooooo

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...