Gobek nasil eritilir spor salonunda?

spora basladim tek derdim gobegim yaz gelecek ben yine bol tisertler giymek istemiyorum ondan spora basladim ve bu gobekten bir an once kurtulmak istiyorum nasil yyapmaaiyim ne yapmaliyim?

yemeyi falan kesmelimiyim yagli yemek falan :S

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• spor salonunda değil diyetle eritirsin )

0|0
    0|0
    • Evet yediklerine dikkat etmeyeceksen boşuna spor yapma

• gunluk yaktıgın kalori

• BILMIYORUM VALLA NASIL HESAPLIYACAM?

Erkekler Ne Diyor 9

• Yürüme bandı ve yarim mekikle

0|0
    0|0
  • Cardio ve mekikle.

0|0
    0|0
  • Sporcuların bir ata sözü vardır "göbek kası mutfakta çıkar" derler. Yani işin %30 u sporsa % 70 i sağlıklı beslenmedir

0|0
    0|0
  • yulaf ezmesi ye kaşık kaşık.. bol bol su yeşil elma bitki çayı

0|0
    0|0
  • Hocan vermedi mi beslenme programı sorsan yazarsan sana

0|0
    0|0
  • cok yemek sevıyorsan bosver.. bırak sallansın gobegin :)) butunles onunla. odun gıbı ol kalıplaş :D

0|0
    0|0
    • yok ya bitm valla boyum heryim var gobek bozmus ve onun benim hayatima mani olmsina asla iizn vermiyecegim :@

• yazda gelıyor :)) engel tabıkı saka bır yana. bence profesyonel bır yere gıt. kalıtelı yer olsun kı faydaları dokunsun dıye dusunuyorum

• tisert ne la :D:D:D

0|0
    0|0
  • Kosu bandı bosuna var heralde :D:D 5te yuru biraz 10 dk sonra 7.5-8 kosmayı dene. :D

0|0
    0|0
  • Kardiyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• mekik en iyisi

0|0
    0|0
  • ordaki hocasana veriyor zaten bunla yap diye canım

0|0
    0|0
  • Sporu çok abartma yani normal hayatında ne yapabileceksen onu yap, ben sporu bıraktım – büyük hata! – sonrasında genişlemeye başladım, haftada 3-4 gün 1 saat yapıyordum, 15 dk yürüyüş bandı sonrasında grup dersler. Bunun dışında ekmek yeme, ceviz ye diyorlar bir dene bakalım, yapabilecek misin. Eğer yapamazsan bile, akşamları ekmeği kes, şekeri kes hamur işi vs hep kes. Bol su iç. Sonuç mükemmel olur eminim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...