Metrobüs çilesinde başınıza gelen trajikomik olaylar var mı?

1)Bütün otobüsler kalabalık olabilir ama ya metrobüs...

2)İlk durakta oturacak yer kalmadı diye duvar gibi otobüsün önünü kapayan mı dersiniz, bindiğinde yer kalmadı diye inen mi dersiniz?

3)Tıklım tıklım olduğunda burun buruna o yolu gitmek mi dersiniz?

4)Zincirlikuyu'da inmek için Söğütlüçeşme arabasına binen ve insanların ters bakışları arasında kahkaha atarak inen mi dersiniz?

5)Mecidiyeköy'de yer olmayan arabaya binmeye çalışan zalim kalabalığı mı dersiniz?

6) İş çıkış saatleri belli olmasına rağmen o saatte o istikamete 5 dakikada 1 araba koyan hareket amirliğine mi dersiniz?

Benim sinirimi bozanlar bunlar...

Buyrun efendim, pamuk eller klavyeye...

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yapıldıgından bu yana 1 defa bindim,araçta klima sogutmuyordu millet şikeyetçi bi tane amca

-klimalar sogutuyor ama içerideki insan sayısı falza dedi,dellendim bende

-Amca bi zahmet araçtan iniverde serinleyelim dedim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sık sık binmiyorum ama bindiğim zamanlar hep boş yer buluyorum. Oturmaktan sıkılıyorum yaşlı birine yer vereyim diyorum benden önce kalkan oluyor o derece yani

0|0
    0|0
  • tam metrobüse binecekken arkaya başka bir metrobüs yanaşır. Arkadaki rahattır diye ona doğru yürürken bir an da kapılar iki metrobüste birden kapatılır. Sende mal gibi kalırsın ortada.

0|1
    0|0
  • 3 bana uyuyor ya.avcılardan söğütlü çeşmeye kadar burun buruna gittimdi geçen gün

1|0
    0|0
  • gözünü seveyim Ankara metrosunun. Ne kadar İ.ne Melih Gökçek diye tempo tutsak ta her fırsatta en azından metromuz otobusümüz rahat :))

1|0
    0|0
    • ama dolmuşta orta kapıyı açar mısınız demişliğim de var hani :((

• Hava atmaaaaaa atmaaaaaa atma atmaaa :)

Sizin de Gökçek hergün suyunuzu kesiyor ama. Bu daha kötü.

• kim ? yooo kim diyo depomuz var çok şükür mağdur olmadık İ.Melih Gökçek forever <3 :D:D:D:D

• öyle bi çilem yok Allah tan ama:D link

0|0
    0|0
  • buram buram ter kokuyooo yaaa

0|1
    0|0
  • otobüs şöförünün ani frene basması sonucu tam oturmak üzere olan yaşlı bayanın yavaşca çömelirken frenle birlikte teee şoförün yanına kadar uzayıp başını koltuğun arka kısmına carpması sonucu içimden attığım kahkaha.. napiim görüntü çok komikti :D

0|0
    0|0
  • Allahtan boyum uzun götü kurtarıoruz

0|2
    0|2
  • 4)Zincirlikuyu'da inmek için Söğütlüçeşme arabasına binen

Bunlara deli oluyorum :) Bir de sırt çantası ile kalabalık otobüste slalom yapanlara ayar oluyorum :)

0|0
    0|1
  • Metrobüs candır... İyidi ya .. Trafik çilesi yok en azından ama bayanlar için kötü ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...