Fernando Torres'in transferi ile Arda Turan yedek mi kaldı?

Madrid'in yeni transferi Arda turanı etkiler mi sizce ya çok üzülüyorum Real maçında olmaması yedek kalma sinyali mii?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Alakasi yok bence torres forvet arda sol acikta oynuyor taktik geregidir diye dusunuyorum yoksa arda cok iyi bir oyuncu forma sansi bulucaktir suslu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Mevkii olarak farklı oyuncular. Torres forvet Arda ortasaha alakasız bir yorum.. Hocanın taktiği gereği böyle bir olay olmuştur

0|0
    0|0
    • işte bende farklı mevkilerde diye düşünüyorum ama herkes ardanın yedek kalmasına bağlıyor

• Arda performansına göre yedek bırakılacak bir oyuncu değil takımın BEYNİ olarak oynuyor.. Taktiksel bir strateji ;)

• Kalmaz.

0|0
    0|0
  • Aynı bölge oyuncusu değiller ki Fernando Torres forvet oyuncusu Arda sol açık Torres daha rakip kaleye yakın bir oyuncu geçen yıl içime doğmuştu Torres'in Atletico'ya döneceği

0|0
    0|0
  • Fernandı forcet Arda kanatlarda oynuyor Torres eski formunu bulucaya kadar Arda madridden ayrılmş olur ,)

0|0
    0|0
  • turco yedek kalmaz

0|0
    0|0
  • arda kolay kolay yedek kalmaz tores ardanın 4 te biri anca

0|0
    0|0
  • etkileyeceğini zannetmem

0|0
    0|0
  • Alakasz bence :D

0|0
    0|0
  • hayır Arda turan yedek kalamaz bu takımda eğer kalacak olursa seney Manchestar Uniteda gitmesi banko

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Alakasiz

1|0
    0|0
  • kalırsa kötü olur arda için ama ingiltere liginde oynamalı bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...