Bir kadının kilosu boyu posu önemli midir yoksa daha çok karakteri mi?

Erkekkkler hangisi önemli sizin için he ?

siz erkekler için bi kadının kilosu boyu posu önemli midir yoksa daha çok karakteri mi ?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Cevap oldukça nettir. Kadınlar kendilerini boşuna paralar.

Bugün belgesellerde gösterilen ve kıçında bir bez parçası dışında bir şey olmayan bir Afrikalı kadını dünyanın herhangi bir yerindeki erkeğin karşısına koyduğunda ister 20 kilo olsun ister 150 kilo erkek kişi o siyah kadınla sevişmek ister. Bu bir gerçektir.

Kadınlar ve Erkekler vücut formlarını ancak belirli bir yaşa kadar koruyabilir. Sonuç olarak kadın ve erkek herkes bir gün büzüşecek, sarkacaktır. Anne ve babanıza bakınız.

Yaşı geçmiş bir kadın ve erkek mutlaka taze bedenlerle yaşamak isteyecektir ancak bu para olmadan mümkün olmayacaktır.

Sonuç : İster 20 kilo ister 150 kilo, ister büyük gögüslü ol ister küçük göğüslü, ister yuvarlak popolu ister tahta kıçlı herkesi beğenen ve birlikte olmak isteyen mutlak birileri vardır.

Tüm dünyadaki kadın ve erkekler ticari çıkarlar nedeniyle büyük şirketlerin oyuncağı durumundadır. Medya beyin yıkadığı için insanlar bu haldedir.

Medya İnsanlara güzel ve çirkinin tanımını yapar, olması gereken standartları beyinlere işler ve aptal kadın, erkek bu kurmacanın içinde bir mal gibi ölene kadar yaşar gider.

Yaşın gençken cinsellikle ilgili herşeyi yaşa, görünüme ve karaktere takılma. Karşındaki kişinin karakterinin ne olduğunu kafası çalışan biriysen zaten ancak 35'inden sonra anlayabileceksin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• karakter en önemlisi kesinlikle, ama karakteri nasıl olursa olsun fiziksel görünüşüyle ben tatmin etmeyecek bi kızla birlikte olamam.

diğer yandan biraz davul dengi dengine durumu var burada aslında. şişman bi adam kendi durumunun farkında olarak gene şişman bi kadını beğenebiliyor, veya zeki bi kadın zeki adam istiyor mutlaka falan. bazısı ne olursa olsun en iyisinin peşinden gidiyor, onları da takdir ediyorum.

sonuçta karakter olarak uyuştuğu sürece herkes fiziksel olarak uygun birisini buluyor kendine. karakterini gözetmeden sırf görünüşe göre seçim yapan bi noktada patlar zaten.

0|0
    0|0
  • kilo boy pos yönünden; yanımda yürümesinden utanmayacağım biri olması önemli

karakter hepsinden önemli...

(yani soru şöyle; ölmemek için su mu içersiniz, yemek mi yersiniz? ikisinden de vazgeçemeyiz.

0|0
    0|0
  • bu soruyu soran arkadaşlar... anlayın artık güzellik tip fizik boy pos artık hayat kurtmarmıyor,iş o ki öyle birini bulunki kalbi güzel olsun ömrünü onla geçiresin o güzellikler felan geçici zaten elbet bir gün gidecek :)

0|0
    0|0
  • kadını bir bütün olarak ele almak lazım saydığının hepsi olması lazım kadının poposu boyu yürüyüşü konuşması hepsi birrbirini tamamlar ama birde şöle bir durumvar kadın kadındır nefes alsın yeter :))

0|0
    0|0
  • Evde kaldın.

0|2
    0|0
  • Dış görünüş ilk tanışmalarda önemli tabi ama sonrasında kız isterse manken olsun davranışlarını vs. beğenmedikden sonra zaten ilişki yürümez.Ama tipi normal olur kalbi temiz ve gerçekden değer verirse işte o evlenilecek kızdır bana göre...

0|0
    0|0
  • karakteri daha da önemlidir kilo boy pos gelip geçici güzellikler

0|0
    0|0
  • tabiki karakteri sadık olsunda çirkin betty olsun ;)

0|0
    0|0
  • karakter tabi ki

0|0
    0|0
  • kilolu olmadıgı sürece sorun yok, karakter daha ön planda olmalı, güzellik geçici

0|0
    0|0
  • karakterli olsun benim olsun...

0|0
    0|0
  • Hangi amaçla?

0|0
    0|0
  • Karakteri tabi ki ama fıçı gibi de olmasın.

0|0
    0|0
  • yüzde 50 oran olmalı iikisi arasında

0|0
    0|0
  • dış görünüşe değil iç görünü önemli benim için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...