Kapat

Sevgilimin eski sevgilisi bana "biz onunla neler yaşadık senin haberin yok" dedi.. Ne yapmalıyım?

Sabah arabay giderken beni bekliyordu, biraz kavga ettikten sonra "sevgilinle neler yaşadık senin haberin yok dedi". Ne yaşadınız lan diyincede "kızlığını almış kadar oldum" dedi. Dövdüm çenesini kırdım. Ve sonrada sevgilimi arayıp neler olduğunu anlatmasını istedim. Buluştuk, bana "biz onla yakın olduk evet, ama geçmişte kaldı ben seni seviyorum anlatmayada gerek duymadım" dedi. Sinirlerime hakim olamadım ve tokat attım. Bitti dedim..

Ama şimdi özlüyorum. Bilmiyorum ulan.. evlilik teklifi etmeyi bile düşünüyordum, ama şimdi biraz soğudum. Ama onsuz da olamıyorum ki. Siz kabul edermiydiniz? ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Bu arada ben bakir degilim.

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• senden önceki seni neden ilgilendiriyo, bişiyler yaşamış olabilir herkes hata yapar sen de yaşamışsın, şimdi kızı günah keçisi ilan etmen ne oluyo? kızın bi suçu yok, belliki çocuk hala kızın peşinde elde edemeyince böyle bi adilik yapmış, hatalısın kızın gönlünü almaya çalış bence.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• Peki sen bakirmisin? Veya şu ana kadar kimseyle sevismedin mi? Hiç bir kizin elini tutmadin mi? Öpmedin mi? bunlari yapmadiysan haklisin diyorum.. ;) ( Ama sakin ben Erkegim birsey olmaz deme )

1|0
    0|0
    • degilim diyorum

• O zaman niye kiza tokat atiyorsun...Erkekler kizlarla yasamiyor mu bu halti...Kizlarda erkeklerle sonraa kizlari kötü görüyonuz...Cixs cixs...Seviyorsan barisin yaaa.

• eski erkek arkadaşı kıza i...lik yapmak istemiş sen de zokayı yutmuşsun, derdine yan şimdi.

0|0
    0|0
  • YA SABIR - sen kendini ne saniyorsun da kiza tokat atiyorsun? Anlatmaya gerek duymamis kiz, sonucta kizligini vermemis ya, hos onuda vermis olsaydi buda seni baglamazdi.. Iyi olmus ayrilmaniz, seninle mi ugrasacak ömür boyu? Onu kabul etmesini bilmiyorsun, bu neyin tripi? TOkati atip ayrilmadan önce düsünseydiN!

1|0
    1|0
    • ''Anlatmaya gerek duymamis kiz, sonucta kizligini vermemis ya, hos onuda vermis olsaydi buda seni baglamazdi''.iyide adam evlenme teklifi etçektim ben demiş evlenme teklifi etse kızda kabul etse ondan sonra öğrense bu sence evleneceği insanı bağlamazmı ? bu hariç öbür tarafına katılıyorum yorumunun

• yani demek istiyorum ki, seven adam evlenecegi kizin kiz veya kiz olmamasini söz konusu etmez. Gercekten seven biri. SOnucta kendisi de yatip kalkmis önceden baskalariyla. Simdi okudum yazdigimi ama direk o anlamda söylemedim, iliskiye girmediyse diger konulari anlamtak zorunda degil bence. Bas agritir. ELbette kiz degilse söylecek :D :D :D: D

• al sevgilini oğlanın yanına git "bu ürün defolu değiştirmek istiyorum ne biçim müessesesiniz siz de" kızı oğlanın başına çal çık o mekandan

1|0
    1|0
  • çok kötü bi durum :S ama seviyorsan hemen bitirme soğudum demişsin bekle biraz arama bi kaç gün eğer sevginden eminsen ve dediğin gibi onsuz olmuyorsa üstünde durma. zor bişey ama yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kabul edilemeyecek bir durum yok ki.

Geçmişte yaşanmış bitmiş.Hem kızlığını alsa ne olur.

Namus iki bacak arasında mı sanıyorsunuz?

Ne insanlar tanıyorum onu vermeden de neler yapıyorlar biliyor musunuz siz..

Seviyorsan güveniyorsan geçmişe bakma derim .Önüne bak geleceğe senle beraber ki olan tutumu davranışı önemli eskisi önemsiz

0|0
    1|0
  • kizligini almis kadar oldum" ne demek ya?Bırak o kızı.

0|0
    0|0
  • O kız o tokattan sonra sana dönüyorsa, bence de kabul etme. Zaten kişiliksizmiş.

0|0
    0|0
  • Bakire değil diye tokat mı attın? Bence sevgilinde problem yok ama sen...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Helal olsun eline sağlık..

0|0
    0|0
  • ooo kızı yemişler bir kere

evlenilmez onunla, bir tokat daha ataydın la keşke

0|1
    2|2
    • valla adamim pislik iste

• islam dininde sizin dediginiz gibi erkek istedigini yasar istedigini yapar diye birsey yok...Kadinda Erkekte kendisini bilecek..Bu tür seyler Kadin ve Erkek icin Zina'ya giriyor..O yüzden hiç bosu bosuna Erkek bu istedigimizi yasariz ama kadin kadinligini bilecek diye kendinizi kandirmayin..Ve bir çok masum günahsiz kizin kanina girip namuslarina leke sürende siz erkeklersiniz.Onun için çirkinliginizle övünmeyin...Sizler nasilsaniz Allahta size sizin gibi birilerine size nasip edecektir. ;))

• onu bunu bilmem o kanlı çarşaf sergilenecek arkadaş. çarfaş kanlanmazsa kadına boş ol derim ve koyarım kapının önüne

• cevaplara baktımda maşallah herkes sütden çıkmış ak kaşık,bırak kızı demiş geçmişler,bencede bırak ama o haketti diye değil sen haketmediğin için...

0|0
    0|0
  • Geçmişi deşme!

0|0
    0|0
  • sende kim gelse dövmüşün gizli..

o kızın yerin de olsam yüzüne bakmazdım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...