Hoşlandığınız insanın size karşı duygularını nasıl anlarsınız?

Hoşlandığım insana davranışlarımda tutarsız davranıyorum.Beni böyle davranmaya o zorluyor çünkü.iyi davrandığımda ukala tavırlar,kötü davranıp terslediğimde ise ilgi alaka ve peşimden koşmalar...ve bunda inatçı davranıp kendini zorla bana kabul ettirmeye çalışmalar...Davranışlarından sıkıldığım için beni rahat bıraksın diye çok tersledim şakayla karışık hoşuna gitmeyecek sözler bile söyledim ama yok bir bakıyorum ki karşımda duruyo hep.Bu inat niye anlayamıyorum?ben olsam beni sürekli tersleyen birinden anında soğurdum ne halin varsa gör derdim.Bu sizce sevgisinden mi yoksa başka bir nedeni mi vardır?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Senin davrandığın gibi davranıyordu eski kız arkadaşım.3 ay önce sevdiğim halde ben bıraktım kızı.Senleyken daha çok acı çekiyorum ben böyle bir ilişki istemiyorum.Kendine iyi bak diye mesaj attım ve orda bitirdim.Ama bence çocuk seni seviyor.

0|0
    0|0
    • Beni seviyorsa buraya kadar sorun yok da şimdi de beni en zayıf noktamdan vuruyor.yakın arkadaşımla sohbet ediyor hep ne zaman görsem onun yanında şu an elini ayağını çekti benden.sanırım kıskanç olduğumu belli ettim sabrımı ve sevgimi sınıyor:(şimdiki taktiği de bu sanırım.ne yapmaya çalışıyor ki böyle sevgi olur mu?

• sanırım öyle haklısın.galiba kıskandım onu:)

• Kıskanmak ,kıskanılmak güzeldir ama evet biraz fazla kıskanmışsın sen :)

Erkekler Ne Diyor 2

• valla ben anlamıyorum benden kım hoslandı kım hoslanmadı. ben nasıl hoslandıgıma gıdıp soyluyorsam acık acık karsı tarafında bana soylemesını beklerım. o benden hoslanıyormu hoslanmıyormu gıbı cıkarımlarda bulunmak için ugrasmıyorum

0|0
    0|0
  • sorarak anlarım sadece.dürüst oluver cevap ver derim hemen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bnce manyağın teki :) terslenmekten hoslanıyo, kovalamayı seviyo.

0|0
    0|0
  • söylerse anlarım. başka türlü cık olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...