Kar yağması yürüyüş açısından Çok güzel oldu yaa :) siz ne düşünüyorsunuz?

Her sabah 2 saat yürüyorum parkta felan yürümüyorum kendime bir uzun yol belirledim her sabah yürüyorum ve kar olması yürüyüşü zorlaştırdıgı için daha fazla kalori yaktıgını düşünüyorum:) ve bilerek fazla kar olan yerde yürüyorum:) sizce kar yağması yürüyüş açısından iyi oldu mu :) ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hava buz gibi uğraşamam :D

0|0
    0|0
  • katılıyorumm

0|0
    0|0
  • bu havada hiç bişi yapılmaz

0|0
    0|0
  • Bence sakıncalı kayıp bır yerını ıncıtırsın yataga falan dusersende 1 aylık yuruyusn gıder :))

0|0
    0|0
  • Mantıklı :))

0|0
    0|0
  • Kar candır ya. Bunu spor olarak düşünmeyi bırakıp tadını çıkar derim !

0|0
    0|0
  • sokak'da yaşıyanlar için aynı şey geçerli değil.

0|0
    2|0
    • ben onlara laf etmedim ALLAH onlara yardım etsin.. Sorudaki amaç farklı.. ön yargılarınızı kendinize saklayın lütfen.

• ALLAH yardımcın olsun..

• aminnn saolasın

Kızlar Ne Diyor 5

• aynı zamanda da koş ama hava çok soğuk yaa ben spor salonuna gidiyorum da gidene kadar sövüyorum :)

0|0
    0|0
    • atkıyı yüyüzme kadar takıyorum şapka da takıyorum sadece gözler kalıyor geriye :))

• Spor salonu da güze hocanın yaptırdıkları hele çok güzel etkisi oluyor :) bende bir çok kez gittim ama boğazıma dur dıyemedıgım ıcın sadece formda kalabildim:)

• Ben diyetsiz yapiyorum zatem cok zayifim :)

• Benim yürüyüş gibi bir amacım yok, ama ben bile karda biraz yürüyorum, eve geldiğimde bacaklarım et kesilmiş oluyo. Yürürken kendini kastığın için daha çok kalori harcarsın. Güzel tercih 😊👍

0|0
    0|0
  • :) ıse gıderken ne cekıom ya heryer buz hıc guzel deıl

0|0
    0|0
  • mikroplar öldü

0|0
    0|0
  • iyi olmadı hiç çok soğuk

0|0
    0|0
Yükleniyor...