Sorun bende mi yoksa onda mı?

erkek arkasımla aslında birbirimizi çok seviyoruz ama biyerde bi sorun var yani benim annem babam istemiyo gibi ve bu aralar sanki biraz süpeli hareketleri var yani sanki aldatıyo beni ama her dk konusuyoruz mesajlaşıyoruz bu nasıl mümkün olur anlamıyorum yani oda diyoki birileri hep senin kafanı karıştırıyo gitmeye bahane arıyosun beni sensiz bırakmaya bahane arıyosun ben anlamıyorum sorun hangimizde sevgimiz halde neden mutlu olamıyoruz . . ?

Güncellemeler:
bide çok kıskanç ojeme makyajıma herseime karışıyo herkes diyoki senin gibi şeker bi kız böyle birine nasıl katlanıyo nasıl onu seviyo..s

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• sorun sende gibi bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• pembenur bacı: harbiden senin gibi şeker kız nasıl dayanıyo böyle şeylere

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence burda bir güvensizlik var - bide en kötü sey sürekli mesaj lasip arasmak (ben mesala sürekli aramayi aranmayi mesaj cekmeyi sevmem hata nefret ederim) - böyle cok kisitlaniorum gibi gelir bana.

Sevgilin seni aldaticaksa (yani icinde öyle birsey varsa) inan bunuda yapar :) burda sürekli mesajlasip tel. konusmak yetmior (nasil süphe ediorsun? noldu?)!

Annen ile Baban nasil istemior "gibi" - kesin birsey varmi?onu taniorlarmi? Sevgilini anneye babaya sevdirmek genelde senin ellinde olur - bunu sakin aklindan cikarma! :)

Özet: Güvensizlik var + birbirinizi cok kisitliorsunuz (ilerde sIkIntI yapabilir).

0|0
    0|0
    • tesekkür edrim bana zaman ayrdgın için ama biz en bastan beri böyleyiz biraz mesaj atmasam baslıyo söylenmeye

• Rica ederim - ama biraz olsun böylelerine dikkat et canım :)! Bu simdiden böyle yapiyorsa, evlendikten sonra kim bilir nasil olur? Ha senin hosuna gidiorsa veya bunda bir sorun yok diorsan OK :))). kib.

Yükleniyor...