Kapat

Fazla mı bencilim? Ne yapmam gerekli?

Arkadaşlarım sadece işleri düştüğünde beni arıyor. Ve bir dertleri olduğunda hep ben koşuyorum ama onlar beni hiç dinlemiyor. Onlara bu durumu söylemelimiyim,susup onları kırmamalımıyım?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• kırmadan uzaklaşabilirsin..belki onlar da bu durumu merak ettim,sebeplerini sorduklarında açıklarsın..böylece kimin seni önemsediğini de anlarsın..derdini de anlatırsın..sevdiğin insanlar varsa kırma derim..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• bencillik bu iş düşdüğünde mı hatırlanır arkadaş dost bence direk yüzlerine vur öyle akradaşlıkmı olur bakdın olmadı o arkadaşları başka yeni arkadaşlar edinerek aldat derim

0|0
    0|0
  • söyleme ama bir daha da yardımlarına koşma kimseye muhtaç değilsen. o zaman senden iyisi olmaz

0|0
    0|0
  • bence söylemelisin eğer içinde kalır söylemezsen üzülen hep sen olacaksın işi düşünce seni aryan zor gününde yanında olmayan arkadaş dediğin insanları kırmamalıyım diye düşünürsen inan bana hep kırılan sen olursun...

0|0
    0|0
  • Soruyu geç..! Nick'in Süüüper vala...,

0|0
    0|0
  • Kullanıcıyı kim attı enteresan

0|0
    0|0
  • BENCE ARKADAŞIN YOK BU DURUMU SÖYLEMELİSİN KIRMADAN AMA

0|0
    0|0
  • söylemelisin

0|0
    0|0
  • bence yüzlerine vur işiniz düştümü bendesiniz bi fırsat verinde bigünde benim işim düşsün size ;)

0|0
    0|0
  • söyle tabi yaa

0|0
    0|0
  • ben söyledim şimdi pek kayda değer arkadaşım yok ama, olmaması daha iyi

0|0
    0|0
  • kendine hakim olman gerek sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin bencil olduğunu düşünmüyorum arkadaşların fazlaca menfaatçi.Onları yanında tutman için bir sebeb göremedim.

0|0
    0|0
  • Söylemelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...