Basenler için spor?

160 50 kiloyum burdan zayıfsın nasıl basenlerin olur sana öyle geliyordur dediğinizi duyar gibiyim ama var. Yanlara doğru geniş basenlere sahibim. Sadece basenlerimden şikayetim var ama spor salonuna yazılmayı düşünüyorum acaba 1 aylık gibi bir süreç yeter mi 3 ay gibi uzun bir süre mi gerekiyor?

Güncellemeler:
Yorum yapar misiniz

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Beklediğin kadar olmaz.

1|0
    0|0
    • :/ çok fazla yok ama ben hiç olmasin istiyorum 3 ay yeterli gibi geliyor en azından biraz düzene girer:/

• 3 ayda düzenli yaparsan olur zaten.

Erkekler Ne Diyor 6

• Merdiven çık

1|0
    0|0
  • Spor yap bırak bir şey Değildir Devamlı yapıcaksın sor salonunda gerekmez evde de yapabilirsin youtube bir sürü viDeo mevcut

1|0
    0|0
  • Ona kesin bisey denemez. Sizi bolgesel zayiflama diye. kandirmasinlar dikkat edin cunku oyle bisey yok

1|0
    0|0
    • Yok mu sadece bacak kısmını çalıştıran bir sürü egzersiz var ama

• O egsersizler faydasiz demiyorum ama sistem oyle calismiyor. Vucut neresi incelmesi gerekiyorsa orayi eritir. Bacaklarimi hareket ettireyim orasi erisin yok. Fit bir bedende skilasma olur ama nereyi calistirirsaniz orasi sertlesir.

• çömelip kalkmak, ters bacak kaldırmak, yokuş yukarı yürümek, yerde yan bacak açmak faydalı olacaktır ancak incelme için kasların acıyana kadar tekrar etmelisin ve acıdığı anda bırakmalısın egzerizi ertesi gün devam tabi

1|0
    0|0
  • Bolgesel zayiflama diye birsey yoktur.
    Siz sporu ne saniyorsunuz? Spor zayiflamak icin yapilmaz.

1|0
    0|0
    • Ordan bakınca 10 senedir spor yapan birine mi benziyorum acaba bilmedigim için soruyorum zaten.

• 1 ay da değişim olur basenler de biraz istediğin sonuca ulaşamazsın o kadar kısa sürede

1|0
    0|0
    • Basen eritmek zor galiba:/3 aylik bir süreç yeterlo mi peki?

• O kadar emeğe sayımız olur herhalde:D

• Yani bir zahmet olsun :D

Kızlar Ne Diyor 5

• ilk başta basene çok çözüm yok çnkü o vücut yapınla alakalıdır ama sıkılasarak olumlu sonuc alablirsin ben göbek sorunlarına da her zaman koşuyu öneririm bunda da onu öneriyorum koşarak sıkılaşırsın sonra yere yatarak bacak egzersizleri yap ve squat ı dene bunlar biraz o bölgeyi çalıstırır ama direk baseni çalıstıran egzersiz var mı onu bilemiyorum

1|0
    0|0
  • İlla ki spor salonuna gideceksin diye bir şey yok ki.. Evde squat yap, çok faydası olur..

0|0
    0|0
    • kısa sürede hemen faydasını görmek istiyorum sürekli oturan biriyim pek fazla hareket etmem o yüzden:/

• 20 squat yapınca 21e halim kalmıyor:D ama deneyeceğim cok tesekkur ederim

• Evet, ilk başlarda insanı çok yoruyor, ama sonra alışıyorsun.. Rica ederim :)

• www.yumaksepeti.com/.../kalca_basen-1.jpg
    şu harekleti görüyon mu bacakları arkaya doğru çekeceksin bunu sporcular şiddetle öneriyor yap bunu sabah 50 akşam 50 olmak üzere sonra yükselt

1|0
    0|0
    • Ne kadar sürede faydasını görürüm?

• 2-3 ayda görürsün devamlı yaptığın sürece

• evde egzersiz yap

1|0
    0|0
  • Oluyor oluyor bende 1.65 boy, 49 kiloyum ancak göbeğim ve simitlerim var. Tüm vücudumun da sıkılaşmaya ihtiyacı var. Ben spora yazıldım. Orda hocayla birlikte çalışıyorum. 1 ay çok kısa bir zaman bana bile 3-4 ay zaman verdi hoca. Sende mutlaka spora git evde olacak gibi değil bide para verince üşenmiyor insan o kadar para verdim gideyim bari oluyor

1|0
    0|0
    • Kesinlikle bende böyle düşünüyorum. Evde bir süre sonra sıkılır yapmam o yüzden spor salonu şart gibi

• Sıkılmaktan ziyade insan unutuyor. Kar nedeniyle gidemiyorum evdeki dambılla çalışayım diyorum unutuyorum sonra

Yükleniyor...