Çok mu dürüstsünüz yoksa yalancılıkta usta mısınız?

siz sevdiğiklerinize karşı dürüst olduğunuza inanıyormusunuz ? yalan söylemek hayatınızda kaçkere sizi kurtardı? olayların sonucunda söylediğiniz yalan ortaya çıksa yine bir yalanmı söylersiniz yoksagerçeklerimi söylersiniz ?

vampirkızz96"a teşekkurler soru için

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• çevremde sözüm sözdür insanlar bana güveniyor ama dürüstlük kazandırmıyor işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok dürüstüm gerçekten ama arkadaşlarımın ailelerine üstün oyunculuk yeteneklerimi sergilediğim de çok oldu yalan konusunda:D

0|0
    0|0
  • Şuan gerçekten dürüstüm, evet yalan söylüyorum.

0|0
    0|0
    • yalana yalan katılmaz

• ihtiyacın yoksa ne mutlu sana

• önemli değil :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence dürüst olmakta her zaman fayda var... yalan söylendiğinde bir süre sonra ortaya çıkıyor ve kendimizi kandırmış oluyoruz aslında...

0|0
    0|0
  • çok dürüstüm dostum zaten hep bu yüzden göke geliyorum burnum tozdan kurtulmuyor...

hayır adam gibi yalan söyle de mi.. olmuyor işte Açık Mert Korkusuzum yaaaa...

0|0
    0|0
  • durustum ve durust oldugum ıcın de sureklı kaybedıyorum :) annem bugune kadar yalan soylemıs bana durustluk kazanır dıye

0|0
    0|0
  • Dürüst oldum. Özellikle sevdiğim insanlara karşı. Kaybetsem de dürüstlüğümden kaybettim. En ince detaya kadar hep anlatmışımdır karşımdakine ki benim hakkımda kafasında gram düşünce kalmasın.. Bendeki durum bu.. :)

0|0
    0|0
  • 7 kıtada benim gibi ustaca yalan atan insan yoktur beya

0|0
    0|0
Yükleniyor...