Yırtılmalarla başım dertte. ?

Arkadaşlar 4 yaşımdan beri spor yapıyorum hiç bir zaman vücut çalışması yapmadım hep güç antremanları yaptım. şimdi ise fitness body arasında gelip gidiyorum hem kilo düşüyorumda hemde ağırlık basıyorum ama vücudumda yırtılmalar meydana gelmeye başladı. bazıları iyiye yoruyor. vücudun kısa zamanda genişler gelişir diye bazıları da iyi değil sağlık sorunudur diyor. en kötüsü de yırtılmalar dışarıdan da belli oluyo. Peki sizce bu durum neden oluyordur. iyi mi kötü mu?

Güncellemeler:
Kalbimde sorun olduğu için 5 yıl yapmış olduğum güreşi bıraktım birde gözde olduğum zamanlardı. şimdide hafif çalışınca vurmuyo. ama yırtılmalar genellikle göğüs ön kol gününde oluyo. toplam 60 - 75 kilo arasında prees basıyorum. hafif kilo ama vücudu çalıştırıp geliştiricek bir öneriniz var mı?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Kötü fazla yüklenmişsin spor kanser e bile neden olabilir kalp krizi vs ama senin şu an öyle bir durumun yok.. yüklenme kaslara bu kadar..

0|0
    0|0
    • Kalbimde sorun olduğu için 5 yıl yapmış olduğum güreşi bıraktım birde gözde olduğum zamanlardı. şimdide hafif çalışınca vurmuyo. ama yırtılmalar genellikle göğüs ön kol gününde oluyo. toplam 60 - 75 kilo arasında prees basıyorum. hafif kilo ama vücudu çalıştırıp geliştiricek bir öneriniz var mı?

• boy kilo ne durumda?

Kızlar Ne Diyor 2

• plan ve programlı olmalısın fazlası zarar

0|0
    0|0
  • spor yaparken çok sıkıyorsun ondandır çok fazla yapma mesela 200 kere yaparsan 100 kere yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hareketi yanlış yaparsan ya da çok agır girersen kas yırtılması olur sen yeni oldugun için ağır giremezsin sen hareketi yanlış yapmışsın ondan yırtılmıştır çoğu sporcu da olur normal birsey sağlığına bir zararı olmaz. Spora devam

0|0
    0|0
    • sporu bırakamıyorum zaten. 6 spor dalını tamamladım vücüt 7. olucak ama ben profesyonel olmayı istiyorum. ancak abartmadan çok fazla şişmeden ve doğal istiyorum.

• Sana mesaj la atıcam da programı, sana mesaj niye gönderilmiyor

• mesaj attım gelmiş olması lazım

• Dikkat et büyük sıkıntı yaratır ilerde.

0|0
    0|0
  • Spora ara ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...