Sevgilim askerde sadece bir kez aradı

sevgilim askerde 4 gün oluyo ve beni sadece bi kez aradı acaba sadece ailesini arıyıp beni aramıyomu hiç anlamdm

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• Merak etme acemi birliğinde çok zor arar. "O şimdi ben nereye düştüm lan" diye yakınıyordur. Ben askerdeyken kız arkadaşımı sabah 5 te arıyordum. İlk bir hafta ararsa şükret. Sonra aramaya başlar. Usta birliğinde sıkılırsın çocuktan çok arıyor diye :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• online oyun oyna

0|0
    0|0
  • kötü düşünme hemen zor günler dur hele usta birliğine geçsin 3 ay sonra hemen hemen her gün görüşebilirsiniz

0|0
    0|0
  • arar arar hemen arayış içine girme sende..

0|0
    0|0
  • askerde yeni svgili yapmistir 4.taburdan :) canımcim askerlik normal hayat gibi degil, imkansizlik yuvasidir bi nevi.. alistir kendini ve kotuye yorma..

0|0
    0|0
  • acemi birliğinde o şimdi. aradığına bile şükür et. arkasında bir sürü sıra varken anca o kadar aranır.

0|0
    0|0
  • daha dur bakalım 4 gün olmuş :) çok telefon beklememeye çalış. acemi birliğinde daha rahat olur takma kafana

0|0
    0|0
  • tövbe ya adamını beyninde daha nöranlan askerliğe alışamamış kızımız sevğilim aramadı derdinde onu aradıgına dua et 5000 asker var ankösörlü telefon sayısı 10 kızımız cep telefonu varda aramıyor diyor sanki

0|0
    0|0
    • tamam kızma abi :D

• saol yani değişen bi durum anladğım kadaryla ama ankaraya düşenler genelde kalıyomuş orda

• onu bileme ben hatayda direk gemiye gittim eğitime orası göderdi sonra bir baktım gemi ortada yok bir baktım somalide

• merak etme ben bır komutanım :) yenı gıtmıstır fırsat bulmakda bıraz zorlanmıs yada sıra gelmemıstır oyle dıyeyım cunku cok sıra olur

0|0
    0|0
  • Askerde öyle sık sık arayamaz. Fırsatı ve imkanı da olmaz. Dert etme telefon ile aradığında da sebebini sor. Zaten bildiğin cevabı verecektir emin ol.. (fırsat bulamıyorum vs)..

0|0
    0|0
  • askerdir acemi yani koyun sürüsü gibi olur ınsan bende 15 gun arayamadı bır yerı ha ora ha bura egıtım

0|0
    0|0
  • uzun dönem yapıyorsa sık sık araması çok zor.

0|0
    0|0
  • Ben 4 günlük askerken wc'ye .ıçmaya bile gidemiyordum daha doğrusu gittiğimde .ıçamıyordum bile ne aramasından bahsediyorsun sen:)

0|0
    0|0
  • tabi askerde teçhizat içinde faturalı telefon da var çocuk piçliğine seni aramıyor...

0|0
    0|0
    • doğru konuş adam ol

• piçliğine ne demktr ya

• yumuşatılmış hali ile gıcıklığına...

sanki başka memlekette yaşıyorsunuz arkadaş, sanki hiç böyle kelimeler kullanmıyorsunuz... bırakın Allah aşkına "aayyy terbiyesiz" triplerini... hadi kadınları tanımasam neyse inancam ama çok zorlasam da olmuyor yaa...

• Acemi birliğinde zor arar seni takılma buna ama aradığında surat yapma sakın ona allah kavuştursun inş.:)

0|0
    0|0
  • nerde yapıyor askerlıgı belkı gittigi yer cok kalabalıksa fırsat bulamıyordur.

0|0
    0|0
    • ankarada yapıyor

• büyük ihtimalle sira bulamıyordur acemi birligi oyle telefon kulubelerının onunde baya bir sira vardır sıra olmadıgı zaman egitim vardir yat kalk sürün yat kalk sürün Allah tüm askerlerimize ve yakınlarına sabır versin.

• hmm amin Allah yardım etsn askerlerimize.

• anlayıslı ol zor zamanları bunlar hep yanında ol onun. sadık kal. kötü de düşünme. rahat ol :D

0|0
    0|0
    • tabiki her zaman yanındaym ama sadece konuşamadgmız için sanki yanında oldugmu hissetremıyrm gibi geliyo

• umarım tamamına erer ve mutlu olursn.

• teşekkürler :)

• çok zor araması acemi birlikte hemde

0|0
    0|0
  • ben olsam 1 ay hiç aramam

0|0
    0|0
  • hergün nasıl arasın el insafa gel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• merhaba canım benim.aramamasına sabır et.benim kide aynen senin gibi 4yıl oldu.beni aradı çok kısa konuşuodu sonra aradı dedi.sen hiç üzülmüosn ben burdayım die felan dedi.ve bitti sakın arama felan bekleme dedi..bugn 5.gün ve aramadı.snin yerinde olsam birliğ ararım.

0|0
    0|0
  • 4 günde bir kere aramış daha ne bekliyorsun ki? oraya gezmeye eğlenmeye gittiğini falan mı sanıyorsun sen?

0|0
    0|0
  • askerde öyle sık sık arayabileceğini sanmıyorum..

0|0
    0|0
  • Daha yeni gitmiş hem ezerler şimdi onu orda vakiti bile bulamıyodur belki yazık ya.

0|0
    0|0
  • eger yeni gittiyse bikaç ay böyle surer.idare et.ailesi ister istemez mutlaka merk ediolardır.

0|0
    0|0
  • kötü kütü düşünme saçmalama daha 4 gün olmuş arar .

0|0
    0|0
  • askerliği yaptığı yere bağlı belki problem olduğundan arayamıyodur fazla üstüne gitme nie beni aramıyosun diye bidahaki aradğndada tatlı bi dille sor orda problem olduğu içinmi arayamıyosun die. benm sewglmde askerde acemliğini kastamonuda yapmıştı şuanda izmirde ve hergün 2 veya 3 kez arıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...