Lütfen yardım edin?

Düz bir karına sahip olmak için ne yapmam gerek? Hangi egzersiz veya kürü uygulamamı önerirsiniz?

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• en basiti mekik.
    1. Eller kafamızın arkasında sırtüstü dizlerimiz bükülü bir şekilde yatıyoruz,

2. Vücudumuz yukarı kaldırıp dirseklerimizi dizlerimize değdiriyoruz.

3. Mekiği, farklı şekilde de yapabiliriz. Örneğin; diyagonal mekik için bedenimizi bükerek yukarı kaldırıyoruz. Yani sol dirseğimizi sağ dizimize, sağ dirseğimizi de sol dizimize değdiriyoruz...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Yürüyüş ile yarım mekik

0|0
    0|0
  • Mekik çek.

0|0
    0|0
  • Öncelikle beslenmeye dikkat ve yere yat ellerini yatağın altına daya popoyu yerden kaldır ayaklarını hareket ettir önce alt kısım ustler için mekik

0|0
    0|0
    • İlki okey ama ikincisini pek anlamadım.

• Bak şöyle bir olay var hangi yaptıysan örn salı cuma hep o günlerde yap beyin ogrensin yapmak istediğini unutma niyetleri amaçlara göredir öylemiydi yaş neyse anlamsindir :)

• Anladım, biliyorum onu, aynen işe yarar. 😊

• sadece mekik çekin yeterli

0|0
    0|0
  • soğan başı ve ekmek evelallah hiç bişeyn kalmaz

0|0
    0|0
  • Kiloluysan önce zayıfla

0|0
    0|0
    • Açık konuşmak gerekirse göbeğim dışında harika bir vücudum var. Yani Kilo sorunum yok. 😊

• Daha ne o zaman. Yağ oranını duşur. Mümkünse salona git olmuyosa evde düzenli çalış. Yediklerine ve uykuna dikkat et. Başkanda bişey yok:)

• Salona girmeye ciddi anlamda vaktim yok. Yemek iline de okey ama uyku sorun olur.

Kızlar Ne Diyor 3

• Mekik çek , en güzeli.

0|0
    0|0
  • spor diyet egzersiz

0|0
    0|0
  • mekik çekmek

0|0
    0|0
Yükleniyor...