Tek başınıza bir eve çıkacaksınız, hayalinizdeki ev nasıl olmalı?

Nasıl bir ev isterdiniz. Yalnız yaşayacaksınız ama Türk usülü 3+1 bir ev olmalımı yada 1+1 mi olmalı. Yada arada sırada gelebilecek arkadaşlarınızı da düşünüp 2+1 mi olmalı. Temizlik büyük sorun o yüzden küçük ve sade bir evmi olmalı. Kaç m2 , kaç oda salo veya manzaralımı. Peki hayalinizdeki size ait bu özel mekanın içi nasıl döşenmeli. Çılgın partiler verilecek bahçeli bir evmi olmalı?Herkezin imkanı olsada olmasada böyle birşey yapabilseydi nasıl olurdu hayalleri muhakkak vardır. Evet hayallerinizi paylaşımlarınızı bekliyorum.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle temiz bir semtte 3+1 olacak.

Yatak odam

Çalışma odam

Misafir odası ve salon.

Salon mor ve beyaz renklerinde olacak. Deri koltuklar ve kocaman bir televizyon. Duvarlar stick yapıştırma desenlerle süslenmiş ve kocaman tablolar... Vitrin dantel vırt zırt olmayacak. Mutfak salonla birleşik olacak.

Yatak odamda kırmızı hakim olacak. Bir duvar koca ayna kaplı olacak. Koridorlarda sevdiklerimin resimleri olmalı.

Banyom da kesinlikle kocaman bir küvet olmalı hatta jakuzi olura fena olmaz. Her yerde mumlar ve tütsüler olacak. Köpük banyosu yapacağım :) Çalışma odam da koca bir duvar kitaplık olacak ve yuvarlak bir çalışma masası. Duvarlarda belgelerim olacak <3<3

Yoruldum yeter. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bahçesinde büyük bir havuzu olmalı evini her yerinde büyük camlar olmalı ve yatak odası tam havuzun karşısında olmalı ayrıca bu ev denize çok yakın olmal sabah uyandığımda denize bakarak uyanmam açısından kocaman bir banyosu olmalı,geniş bir mutfağı ve çatı katında sevimli tahta tavanlı bir odası olmal.

0|0
    0|0
  • Korkarm tek .ş

0|0
    0|0
  • ben eve cıkmayı düşünen biri olaraktan 1+ 1 istiyorum. yalnızlıgı seviyorum. yatılı misafirde gelmez hem evim dar derim :D komple cam olsun . camda denize baksın mümkünse az kalabalıktan uzak bi yer olsun. gramofonun ignesini yaptırayım calsın annemle babamın 30 senelik plakları :) kocaman kitaplıgım olsun gül gibi kitaplarım kolilerde sürünmesin. heryerde mum tütsü olsun sallanan koltuklar büyük lambalar olsun güzel bi belediyeden bi bank:) eskicidende kilim denk getirirsek olay tamamdır :D bide kedi dolansın evde :D kendilerini cok severim

0|0
    0|0
  • Merkezi bi yerde Studyo daire , paraanla ayrilmis yatak bolumu duvara gomulu dolap sistemi , genis aynalar ve yere kadar cam odayi ferah gostermesi icin , mutfaktan acilan balkon , yuksek kat eh bide balkonda cayini icerken kucuk bir bogaz manzarasina doyum olmaz:)

0|0
    0|0
  • sahille bakan, veya trafige bakan bir ev. elinde bir kahve.. camda oturup izleyeceksin manzarayi. of, tahta parkeli.. pek fazla kanepe olmayan, esyasi az olan bir ev..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 2+1 olmalı öğrenci oldugum için, arkadaşlarla takılabilecegim ama herşeyden önemlisi ders çalışabilecegim düzgün ve temiz bir ev olmalı

0|0
    0|0
  • Çıkıyorum zaten. Stüdyo ev. Öğrenciliğimde bu evde barıncam.

0|0
    0|0
  • yıllardır tek başımayım,1+1.

0|0
    0|0
  • çöp ev olur orası boşa hayal kurmiyim ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...