Kaçan kovalanır mı yoksa tek başına şizofren gibi kaçar mı yani fok balıkları yalnız...

Kaçan kovalanıra inanıyomusunuz cidden ya? İnanan kimler var bazıları erkekler kaçan kızları daha çekici buluyo diyolar. Ben hemen senden hoşlanıyorum diyen insanı itici bulurum.

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• evet öyle bir kural var sen ona hoşlandığını belli ediyosun o da seni basit insan görüp senden kaçmaya başlıyo.ama sen bu ilgiyi çekersen o da senin peşinden gelir çünkü hiçbir kız kaldıramaz bunu.acaba bana ilgisini neden kesti diye düşünmeye başlar ve yoklar.kaçan kovalanırın en mantıklı açıklaması budur hocam...

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sen tipsizsen istediğin kadar kaçabilirsin. Ama mükemmelsen, vazgeçilmezsen; kaç kaçabildiğin kadar. Tecrübe bu.

1|0
    0|0
  • atasozlerine bagli yasamayi seven milletiz... kacan kovalanir .d.d bn ikisinin ortasindan yanayim.. kacmasinda yilismasinda.. ayaklari yere dengeli bassin..

0|0
    0|0
  • kaçan kovalanırsa hoplayan zıplar zıplayan hoplarsa kaçan kovalanır:D

1|0
    0|0
  • benden hoşlandını söyleyen kadını tiksinç bulurum .. sevgilimden seni seviyorum dediği için ayrıldım .. kovalayan olmasa bile kaçmayı seviyorum .. run rabbit run ..

0|0
    1|0
  • bu konuda çok tecrübeliyimdir. Kesinlikle kaçan kovalanır. Ama iş bir yerden sonra asırıya kaçtımı bu sefer düşmanlık ve intikam başlar.

0|0
    0|0
  • cidden inanmıyorum

0|0
    0|0
  • tabiki kaçan her zaman çekici olur katılıyorum buna

0|0
    0|0
  • Birgün herkes kaçıcak diye korkuyorum

0|0
    0|0
  • Idealistkuzu bacı: birgün kacanlarin ayağı eteğine (paçasına) dolaşacak.

0|0
    0|0
  • Ben şahsen inanmıyorum kaçanın kovalacağına.

0|0
    0|0
  • ona bakarsan at çükündeki kelebekte iyiliğin içindeki kötülük gibi.

0|0
    1|0
  • ne kaçanı kovalarım ne de kovalayandan kaçarım

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...