Saçların çabuk uzamasıyla ilgili bilgiler.

meraba saçlarımın hızlı uzaması için hc kompleksi önerdiler kullanan var mı acaba .. saçlarım açıcılardan yandı kestire kestire kısacık kaldı .. ayrıca saçı bu şekilde yıprananlar için şu an kullandığım schwarzkopf gliss şampuanını kremini maskesini ve serumunu kullanıyorum çok memnunum .. yumuşadı baya ama uzamasını nasıl hızlandırabilirim ? bilen var mı:-(

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Saçlarda cansızlık, zor uzama ve dökülmenin en yaygın nedeni Biotin yani H vitamini eksikliğidir ve bu vitamin emin olun çoğumuzda da eksiktir Solgar'ın 5000mc lik Biotin'inden kullanın bir kaç ayda etkisini gösterir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Malzemeler 1 Sogan 2 Caydanlik alti yada cezve artik neyse Soganin kabuklarini soy dilimle . sutu kaynat soganlari icine at kaynasin biraz atesi sondur ilik olana kadar bekle sonra sacini bu suyla yika masaj yaparak 10 dkka bekle sonra bitkisel sampuanla yika hem besler hem uzatir .

1|0
    0|0
  • genetik olarak çabuk uzuyor ;)

0|1
    0|0
  • saçın kırıklarını aldır uzar

0|0
    0|0
  • Rica ederim :)

0|0
    0|0
  • Çok su içip , saçını bol bol yıkaman lazım diye biliyorum :))

0|0
    0|0
    • sacmaladin :-/

• Tesekkurler mivess ...

Emergecny kirmak istemedim seni ama bol yikamak saclarima iyi gelmiyor

• ben öyle biliyormuşum o zaman neyse tamam :D

• boşver hiç kompleks yapma bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• canım benim saçlarım belime kadar nerdeyse önceden bişeyler kullandm ama çok fazla değil yani faydası oldu gibi her saçta olur mu bilmiyorum istersen formülünü verebilirim.

0|0
    0|0
    • Verirsen cok sevinirim

• bişey değil

• benim saçlarım da boya var ve uzamıyor.entele otu diye bi ot uzatıyormuş saçlı.benim saçım boyalı ve üç senedir uzamıyor.sizce bu ot uzatır mı yardım edin:(

• evde yapabileceğin şeyler de var. haftada 2 kere kullanacağın.

2 havucu rendele rendeleri tencereye yada cezveye dök aldığınca su ekle kaynasın havuçları süz suyunu durulama suyu olarak kullan.

yada yumurta sarısı+yoğurdu çırpı sür.

0|0
    0|0
  • benim saçlarım da boya var ve uzamıyor.entele otu diye bi ot uzatıyormuş saçlı.benim saçım boyalı b-ve üç senedir uzamıyor.sizce bu ot uzatır mı yardım edin:(

0|0
    1|0
  • Soğuk suyla yıka.

0|0
    0|0
Yükleniyor...