Aşkta yaşın önemi nedir?

Sevdiğim kızın yaşı 17 18 civari benim yaşım 21 . . Benim için sorun değil onun içinde sorun değil fakat çevre malüm insanların çenesine düğüm atılmıyor gereksiz ve lüzümsüz konuşmalarından korkuyorum . Yaşına nazaran olgun anlayışlı ve düşünceli birisi . . . Çevrem den ne kadar kötü tepki alabilirim . Yada aynı olayı sizin arkadaşınız yapsa kendinden 3 4 yaş kücük biri ile birlikte olsa tepkiniz ne olurdu ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• sevgilim 5 yaş büyük benden. ben 18 o 23 yaşında.. çok mutluyuz :) çok çok ideal bence. başta ben de korktum hatta bur da sordm ve herkes ideal dedi zaten. gayet güzel yürür

0|0
    0|0
    • 4 5 yaş fark dan bişi olmaz diyorsunuz yani ? :)

• idealdir olması gerekir zaten diyorum :) ben yaşıyorum ve çok mutluyum. deevam et sıkma canını bozma moralini çok güzel..

Kızlar Ne Diyor 4

• erkek büyükmüş işte toplumda normal karşılanan sıradan br durum..neyin lafını etcekler ki?

0|0
    0|0
    • öyle bi toplumda yaşıyoruz ki :) insan doğru bildiği şeyi bile bazen yanlış algılaya biliyor . . . rahatsız oldugumdan değil ama böyle bi sorun la karşılaşırmıyım onu bilmiyorum

• bence karşılaşmazsın normal bi durum

• Pardon acaba dogru mu okudum? Evet dogru... Eee benim erkek arkadasimla aramda 10 yas var n'olcak. Hem erkegin olgunu makbuldur. 3 yas ne ki. Sacmaliyr senin cevren.

0|0
    0|0
  • Sen konuşturacak bişi yapmassan konuşamazlar merak etme cahil insanların lafını takma.

0|0
    0|0
  • hayır o yasta hıcbırsey yok tam ıdeal yaasss

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Benden Sana Kaya Salih Tavsiyesi.

Duvara as ve hic bir Zaman unutma benim Sana yazdiklarima .

Toplumun tepkisi ne olur ne olmazlarla Güzel olan iliskini yipratma Senin icin önemli olan Senin deger verdiklerin bunun icinde Sevdigin Güzel Prensesin , Ailende tabiki önemli Aile derken Annen Baban Kardeslerin vede gercekden sana deger verenler.

Bunlara dikkat etmelisin.

Insanlar Cahil olunca Sende Cahiliklerine ortak olma gaza gelme.

Cekemiyen olur Sevdiginde Gözünde olan olur yani Sen Simsiki Saril Askina Askina diyorum Ask gercekden Dünyada var olan en Güzel degerlerden birisi bulmusken bil degerini Kiymetinni.

Ben Katlar Daireler versem sokaga Paralar Döksem gercek Aska sahip olamam o yüzden siki saril Askina Sevgine Sevdigine.

0|0
    0|0
  • gayet normal bir yaş farkı

0|0
    0|0
Yükleniyor...