Sporla uğraşan veya bir bilgisi olanlar yardım?

Bugün sporun ilk günüydü vücudum ham çok ağrıyor karnımın üstü belim göbeğimin altı kasıklarım bunun normal olduğunu bilyorum fakat bu ağrılara nasıl bir son vericem

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kardesim acu yoksa gelismede yok bu lafi unutma diger sozum bak sen sporu yaptikca zamanla gecer sen o agrilari ozleyeceksin ilerleyen zamanlarda bak ben cekmiuorum o kadar agir giriyorum ozledim cidden bence tadini cikar hos agrilarin yik dersen al kas gevsetici sur

0|0
    0|0
    • Ya ben kas için değil kilo vermek için spor yapıyorum mekik çekmekte bile zorlanıyorum kilodan dolayı mesela 60 mekik çekiyorum 3 set halinde 10x10x10 her setin 5.'sinden sonra belim çıkıyormuş gibi oluyorum belimde zaten sorun var

• Hmmm o zaman soyle yap farklu mekik haraketlerinden fazla set az twkrar yap 5 set 5tekrargibi

Kızlar Ne Diyor 2

• Yani Ağrı Geçmez hiç bir şekilde kremle masaj yap derdim ama dediğin Ağrı için hiç bir faydası olmaz. Kas gevşetici sürüp belli zaman hafifletebilirsin.1 haftaya birşey kalmaz zamanla vücudun alışacağı için çok fazla Ağrı hissetmesin.

0|0
    0|0
  • ilk günü diye ağrılardan sızlanma hemen dayan

0|0
    0|0
    • Ben sızlanmıyorum zaten bu spor ağrı acı sporu sadece hem çalışıyorum hemde okula gidiyorum çalışırken verimli iş yapamıyorum o yüzden sordum

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...