Spor'u sağlığınız için mi yoksa fiziğiniz için mi tercih edersiniz?

Ben 3 senedir spor yapiyorum bu 3 senede karşılaştığım ve sinirlendiğim en büyük konu salondan çıkar çıkmaz sigara yakanlar oluyor sizlerde bu tip kişiler gibi sadece fizik için mi yoksa sağlık için mi sporu tercih ediyorsunuz?

0|0
610

En İyi Kız Görüşü

• Ben dogruyu soylersem fizik icin vallah :P

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• ikisi için beni dinç ve sabırlı yapıyor spor. .:)

0|0
    0|0
  • fiziğim için başladım ama artık sağlık için yapıyorum

0|0
    0|0
  • fiziğim için

0|0
    0|0
  • evvela sağlık

0|0
    0|0
  • İyi hissettirdiği için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• spor sağlıktır. bunun ödülü ise fiziki görünüm sağlamaktır. cilde eşsiz bir estetiklik kılıyor. ben stroid ve supplementlere bir zamanlar fazla yüklendim fakat sağlığım yinede ön plandaydı hep takip halinde koruyucular kullanırdım. benim uyuz olduğum synthol'un enjektesi veya hapını kullanan aptallar var. vücutlarında hiç bir estetiklik ve güç yok. stroid kullananlar değil synthol kullananlar koftur. ben buna sinir oluyorum. bazıları ise stroidi bilmeden kulaktan duyma cümlelerle eleştiriyor. önceden stroidler cesetlerden elde edilirdi sonra bilim gelişti fareleren elde ettiler 2000'li yıllarda artık bilim adamları buna sentetikleştirdi. bilinçli kullanımda olağanüstü sonuç verir. aşırıya gitmemek kaydıyladır.

0|0
    0|0
    • yarısmacı değilsem steroid riskine bulaşmam

• synthol yalan salaklik :)

• dekabolon testestorone boldenone 45 günlük kür için yeterli sonrasında kullanılmıyor. yani 800 lirayada bulursun 2500 liraya verende var ama dikkat etmek gerekir fil mikrobu verebilirler orjinalini bilmen lazım oda belli bir seviyeye geldikten sonradır. zaten ağırlık anteremanı ve beslenme ve supplementler olmadan yine olmaz kimileri bunu bilmiyor synthol gibi sanıyorlar bildiğin makina yağı gibi birşeyi salak herifler kaslarına enjekte ediyor.

• Sağlık ve zevk için

0|0
    0|0
  • sağlığım için tabi öncelikle ve fizik için de var tabi karı kız için onca ağırlığa girmem

0|1
    0|0
    • bu zamanin kizlari fizikle pek ilgilenmiyor dostum ağzin laf yapsin hoşlarina git birazda paran olsun yeter

• bak güzel teşhis zaten yeterince kız arkadaşım var param yok ama seviliyoruz işte onlar çalışır bakar bana inşallah

• Sağlık.

0|0
    0|0
  • sağlık+fizik+mutluluk

AMA EN ÇOK GÜÇ KUVVET

0|0
    0|0
  • ben fiziğimi iyileştirmek için yapıyorum, ama fiziği iyileştirmek için de sağlıklı beslenmem gerekiyo, yani bir taşla iki kuş :):)

0|0
    0|0
  • ikiside dostum ama sağlık daha ağır basar tabiki

0|0
    0|0
  • Spor yapan insan hem sağlıklı oluyor hemde fizik kendiliğinden geliyor zaten :)

0|0
    0|0
  • sporu sadece tv den maç seyrederken kullanıyorum :)

0|0
    0|0
  • Beden ve ruh sağlığı icin

0|0
    0|0
Yükleniyor...