Fitness'a başlıyorum önerileriniz neler?

İstanbul'da bir avmde çalışıyorum. Jatomi iyi midir? Ve yeni fitnessa başlayan birine ne önerirsiniz? Amacım göğüs yapmak, omuz genişletmek.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Takma sen kimseyi adam yapmış vücudu hava atıyor güya , vücut yapmakla iş bitmiyor unutma iş kafada bitiyor yaptığın vücudu sergilersen or*spuya döner , azimle çalış hiç bıkma daima her seferinde kg artır zorlancaksın zorlanıyorum diye bırakayım deme ben spor eğitmeniyim emin ol o hava atanlar ilk halleri senden daha kötüdür içlerinde bastırılmış bazı duygular var eskilerden işte bunlara vücudun kötü iğrençsin falan demişler bunlar o acıyı burada yeni başlamak isteyenlere püskürtüyorlar keşke Düzcede olsan seni nasıl istiyorsan öyle bir vücuda sahip ederdim kardeşim sana sağlıklı yaşamlar unutma bu sporlarda at gözlüğü takmalısın etrafında çok boş boğaz olacak çünkü..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yemene içmene dikkat et

0|0
    0|0
  • Jatomiden ancak kurtulabildim.. bulasmamani siddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Niye ne yaşadın ki

• Temiz olmasi disinda hicbirseyden memnun degildim yaklaşık 1 yil gittim internetten de okuyabilirsin yorumlari tek nedenden dolayi boyle soylemiyorum cunku. Yazmaya usendim :D

• Kelime kelime söylesen? Sapıklık var bana asıldılar gibi?

• jatomi iyi değil diyorlar her yerde reklamı dönüyor bulaşma derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sabrılı ol ve iyi beslen, beslenmezsen sadece ağırlık indirir kaldırır amelelik yapıp gelirsin, bu işin %40'ı antreman %60'ı beslenme, düzenli beslen düzenli uyu, kasların en çok sen uyurken gelişir. antramndan hmen sonra protein almaya özen göster, günlük olara kilonun 1.2 - 1.3 katı protein al. antremandan en fazla 2 saat önce yemek yemiş ol..

0|0
    0|0
    • Güzel tavsiye bunlar. Şimdi omuz kaç ayda genişler? Ve kaç ayda büyür?

• Peki bunlar zararlı mı

• ben bir zararını görmedim yaklaşık 1 sene kullandım, karaciğere zararlı derler, ama olayın aslı şudur ki sen sürekli protein tükettiğin için karaciğerin çok çlışır zararı budur. ister toz kullan ister beslen o karaciger yorulacak sonuçta, bunuda periyotlara ayırıp karaciğieri dinlendirmek gibi bir durumu var mesela 3 ay aralıksız kullandım ya da beslendim 1 ya da 2 hafta beslenme düzenimi protein ağırlıklıdan çıkarıp normal şekilde besleniyordum. Ayrıca milletin dediği gibi ölen sakat kalan şöyle böyle olan görmedim duymadım :) ha senin metabolizmanın bir şeye alerjisi vardır ya da bir organın normal çalışmıyordur/yetersizdir etkisi farklı olur tabiki sana; sana tavsiyem imknın varsa bir chekup yaptır önce devamında kas yağ oranını ölçtür, ardından sporuna başla. Ama ben laf olsun spor olsun diye gidiyorum diyorsan gerek yok :) maddi imkan yoksa zaten yapacak bişey yok ufk ufak bünyeni alıştıra alıştıra gideceksin o zamanda.

• Önerimiz yok belli zaten nasıl yapcağın.

0|0
    0|0
  • herşeyden önce sabırlı ol ve hemen yılma.

0|0
    0|0
  • Jatomiye gidersen 3 gün sonra spordan sogursun. Aşırı kalabalik.

0|0
    0|0
    • Mac fit da öyle?

• Capacityin yanındaki değil mi? Tavsiye ediyor musun.

• Evet. Pişman olmazsın. Ama Şubat Nisan arası orasida full :)

• ahanda en uyuz oldugum tip hocam ben şu fotograflardakı adamlar gibi olmak ıstemıorum biraz gögus bıraz kol azcık omuz yapmsam yeter bir yol al ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...