Kapat

Bir insanı kırdığınızda nasıl gönlünü almaya çalışırsınız?

Evet arkadaşlar bir insanı kırdığınızda nasıl karşınızdakinin gönlünü almaya çalışırsınız..Hele bu kişi sizden şuan ulaşamayacağınız kadar uzaklarda ise..

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• nabza göre şerbet vermek lazım. bazıları sen gülümsersen şaklabanlık yaparsan falan affeder bazıları asla gelemez öyle şeylere ciddi ciddi zaman verip özür dilemeni ister. burcunu söylersen yardımcı olurum sana.

0|0
    0|0
    • çok dengesiz olabiliyorlar bazen. biraz zaman ver yağtığının boyutuna göre 2 gün kadar sonra ciddi ciddi özür dile kendini açıkla sevdiğini hissettir. yumuşayınca da biraz gülümse ve gülümset. affetmesi biraz zor olur ama çok inatçıdır.

• öyle olucak galiba gidişat onu gösteriyor..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• öperim :)

0|0
    0|0
  • keçi gibi 14 gündür küsuz ne yaptıysammm gönlünü alamadım

0|0
    0|0
    • okadarınada gelemem tabı duruma göre hafif bişeyse mevzu..

• sen boyle dusunuyorsun ama ona bunu anlatamassın..tamam sen saf bır dusunce ıle hareket ettın belkı ama bunların olabılecegını dusunmelıydın..elbet bı sekılde acık verecektın..ben te nerden nereye gıttım bır supem yuzunden ve yanyana yakalayamasamda ıtıraf ettırdm kendıde bı arkadasımla bulustum dedı..sıradan veya değil o saatten sonra benı alakadar etmez benım ıcıme bır supe dusmus sonucta ben ne yaparsam yapayım eskısı gıbı olamam..kendını onun yerıne koy ve soyle sen olsan ne yapardın..

• hayır onun etrafnda hep kızlar var ve telefnnda birsürü numara o benm ilk askımve ben ona göre çok masumdum onun yaptıgı hatalara yetişmeye çalıştım bni bukadar masum hak etmiyo tabi bilerek yapmadım beni sevmeleri benm sucum değil saf oldugum için gittim yanına ayrıca yanlızda gitmedm ayrıca her konuyla ilgili empati kurabilirim

• zorla öpmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • Kırdığım kişiye bağlı :D

0|0
    0|0
  • 38 kere özür dilerim

0|0
    0|0
  • adres fılan varsa atlar gıderım yanına sevgılımse süper bır vıdeo hazırlardım ona

0|0
    0|0
  • mesaj atarım mektup yollarım

0|0
    0|0
  • Sevsevil

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...