Ayrıldığımız gün başka kızla görüşmeye başlayan erkek ne kadar şerefsizdir?

nişanlım beni kendinden soğutmayı başardı we doğm günümde ayrldik.aynı gün başka bi kızla görüştüğünü gördm.sizce bu mahlukata erkek denir mi

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şerefsiz diyemem demem madalyonun bir yüzü var diğer yüzü nasıl aceba iş nişan boyutuna kadar gelmiş ve tahmin ediyorum ki en az 2 yıl flört dönemi oldu ve bunca zaman şerefsiz ise neden katlandın yok birden mi ortaya çıktı bu şeref mevzusu ben inanıyorum ki sende de hatalar var yoksa bir erkek nişanlısından neden ayrılma gereği hissederki ? Kusura bakma egona sponsor olmuyorum önyargıli değilim

0|0
    0|0
    • subatta ılışkıye basladk bız maysda nısanlanmk zorunda kaldm sewmyrmydm sewyrdm ama nısanlandktan snra cok dgstı lys sınawlarna gecrmedı bnı ewden dısarı cıkartmadı arkadslarmla gorusturmedı we bna bunları soylerken kendı de yanmda yoktu..pekı ben kımse sıgınacaktım..kımnle konuşup dertleşecktm aryrmuydu hyr aramyrdu bna her ay ankaraya gorewe gidiyrm dedı snra enstemn sayesınde yalan oldgnu anladm ayrılamadm yıne nıe gıttın dıyrm soylemyr.cok rahattı bkendısı bna yaptrmyrdu ama o herseyı yapyrd

• ole gerekıyordu.meraklısı dgldm nısanlılıgın ama bır yanlışm butun dogrularımı bır cırpıda sıldı...pısman mıyım? fazlasıyla..

• Ihtiras kurbanı diye bir film geldi aklıma neyse sana bi öneride bulunayım hayırlısı böyleymiş de ve kendi kendini teselli et işin aslına bakarsan gerçekten hayırlısı olmuş

Erkekler Ne Diyor 11

• bilemicem ama nişanlanmışsınız da ayıp etmiş ha sevgiliyken yapsa gayet normal derim ama nişanlıyken bu yapılmaz kısacası şerefsizmiş.

0|0
    0|0
  • ayrıldığımız gün başka bir erkekle görüşen kız kadar şerefsizdir

0|2
    0|0
  • kafa yormaya gerekmeyen bir Erkekdir.

0|0
    0|0
  • bunu genelde kizlar yapar hemen baska kollara bahaneside vardir sana benziyordu hep seni dusundum herzaman :)

0|0
    0|0
  • hemen bulduğu olayı saçma daha çncedende varmış o kız o kız ağır basınca seni kendinden soğutmuş yoksa kızlar öyle pazarda satılmıyo hemen aynı gün kız bulucak

0|0
    0|0
    • hemen bulmamıstır tabıkı o gece girdim nete kendsnn her zmn kullandgı bır nıck var onu yazdm google cıkan sıtelern hepsıne tek tek baktm 11 site we kendı fotosu var sex uzerne konuşmalar kızlarla vs.. bunları gorunce sok oldum snra faceden sılmemstm ayrldgmz gun baska bı kızla gorusmelernı gordm aşkmlı bıtanemlı konuşmşlar sok oldm ztn onları gorunce...bn onu cok sewerken bana bunları yapması hıc adıl degldı..ALLAHından bulsn baska bıse demem

• adil değil elbet ama en iyisini yapmışsın yol yakınken geri dönmüüşssün

• ayrıldığın anda herşey bitti arkadaş, saniyesinde yenisini bulur artık insanlar :)) hakaret etmeye hakkımız yok, ayrılık oyun değildir. severken ayrılmayın.

0|0
    0|0
  • Ayrıldıktan sonra başka bi kızla görüştüğünü gördüğün için şerefsiz felan değildir

1|0
    0|0
  • Benim kadar şerefsizdir.

0|0
    0|0
  • hediye almaktan kurtulmuş:D

şerefsiz az olmaz mı:D

0|0
    0|0
  • belgesellerde gösterilio bazen böyleleri :)

0|0
    0|0
  • normal bir durum bu büyütmeye gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yuh

0|0
    0|0
    • ben ona herseyımı werdm...nısanlanmadan once okuyacksn tabı sen bı bayansın ayaklarn ustnde durman gerekyr dıyrdu nısanlandk lys sınawlarına gecrmedı bnı we benim bı senem bosuna gttı.ablanla konşmayacksn dıyrdu tamam dıyrdum.annen cok gezyr sen ewde otrksn dyrdu tamam dıyrdum.hep katlandm ama sonunda tastım bıtırdım

• Erkek denilebilir ama adam asla.

0|0
    0|0
  • hiç değer vermemiş. artık sende verme.

0|0
    0|0
  • viskideki alkol oranı (hacimce) kadar şerefszdir

0|0
    0|0
  • 3.seviye şerefsizdir

0|0
    0|0
Yükleniyor...