Tff nin kararı nasıl?

Arkadaşlar tff nin yabancı sınırlamasının kaldırılması sizce ne kadar iyi bence süper oldu

Güncellemeler:
Bu zamana kadar yabancı sınırlaması vardıda ne oldu ne dünya Kupası'na katıldık nede Avrupa Kupası'na şampiyonlar ligi ve UEFA hiç konuşacak durumumuz bile yok

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• yabanci kurali iyidir rekabet olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• neyi süper oldu? parası olan takım ilk 11'i dolduracak yabancı ile sonrasında yanına 7 tane öylesine futbolcu koyacak sonra Türk milli takımı neden bu kadar berbat. tüketim toplumu olmak yerine biraz da üretici olsak ölmeyiz herhalde. son dönemlerde altyapıdan gelen kaç tane futbolcu var, neredeyse hiç.

1|0
    0|0
    • bir Alper potuk messi oldu anasını satıym Türk futbolcuların kötü kalmıştı iyi oldu

• keşke şu yabancı aşıklığı bu kadar ileri seviyeye gelmeseydi. alınan yabancıların da ki alex, hagi gibileri hariç ne işe yaradıklarını gördük. ancak sizin gibi düşünenler sayesinde bunlar bizden daha çook ekmek yerler.

• bir yandan iyi bir yandan kötü

0|0
    0|0
  • çok iyi oldu bizim için cezamızda bitti seneye şampiyonlar liginde oynayacak çünkü

0|0
    0|0
  • Eger basariyi artircaksa, nitelikli oyuncular alinicaksa destekliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Destekliyorum çok daha önce kaldırılmalıydı kulüp bazında daha başarılı olabiliriz Türk oyuncuların piyasası düşer ve kendilerine çeki düzen verirler iyi olan zaten yine oynar.

1|0
    0|0
  • İyi olmadı

0|0
    0|0
  • Kötü oldu

0|0
    0|0
  • Şımarık Türk futbolcularına çok iyi bir ayar oldu bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...