Bugün hayatınızda ne oldu ?

Bütün gününü iş yerlerinde geçirenler , sevgilisiyle gününü geçirenler , evde sessiz sakin oturanlar bunalıma giripte çıkamayanlar bugün hayatınızda ne oldu ?

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• atolyeye gittim ordan çıktım mağazaya gittim ordan çıktım öbür mağazaya gittim ordan arkadaşın atölyesine gittim şimde gene 500 evler mağazasına döndüm çalışanı gönderdim şimdide kapatıcam ofise abimin yanına gidicem daha gün bitmede hala offf be ne alacak bu çalışma daraldım :)))

0|0
    0|0
    • yorucu olmasa bende kendi ofisimi açmayı düşünüyorumda sen böyle yazınca soğudum :P

Erkekler Ne Diyor 20

• otobüs durağında bir 50 dakika daha bekledim. onu yine göremedim. 6 gündür işe geç gidiyorum belki sonraki otobüse biner diye. Ama olmuyor. 6 gündür göremiyorum. Halbuki bu sefer gidip konuşmaya söz vermiştim kendi kendime. Yarın y.ne bekleyeceğim, umut işte.

Not: Ne kadar söz verirsem kendi kendime benden bir b.k olacağı yok. Bana, sen cesaretlisin diyen ilk kişiye tekme tokat dalıcam. Hele ki "seviyorsan git konuş abi" diyen ilk kişiyi komaya sokucam.

1|0
    0|0
    • yarın işe geç kalırsan istifanı yaz kovulursun benden demesi kız filan kurtarmazda :/

• Hehe helal ama ben de az yapmadım zamanında ama değmiyor birader boşver

• Kovulduğum günün ertesi günü ben yine durakta olurum sorun değil.

• sabah 8 dersane başladı ögle 1.30 çıktık 3 te evdeydim bi uyudum saat 7 sabaha kadar ders çalışmaya devam.

0|0
    0|0
  • Bugün hayatımda pek bi bok olmadı. Akşama kadar işteydim sonra atlantis avm de bir kaç mağaza dolaştım f@brika dan bir gömlek aldım ve bugüne kadar aldığım üzerime oturan en iyi gömlekti sanırım. Hayatımda şuanda değişen henüz birşey yok. Bir sevgilim bile yok lan :/

0|0
    0|0
  • pek çok kez niyetlendim takımlarımı hazırlayıp sahile balık tutmaya diye ama 42 dereceyi görünce hevesim kaçtı.bi internete baktım bi kitap okudum eş dost aradım herkeze selam yolladım...

0|0
    0|0
  • hiç birşey olmadı ...sende ne oldu anlatsana.

0|0
    0|0
    • ne olmadı ki . uykusuz bir gün düşünebiliyormusun ve o psikolojiyi ve ogün akşama kadar iş yerinde olmak zorunluluğunu .. anlıyormusun şimdi ne olduğunu anlıyormusun haaaa :(

• hayırdır ne iş yapıyorsun.

• Sıradan boktan bir gündü :) Ne kadar monoton yahu

0|0
    0|0
  • Bir şey olmadı, zaten olumsuz bir şey olacağına hiç bir şeyin olmamasını tercih ederim :)

0|0
    0|0
  • neşe ve eglence içinde mutlu geçti.hayat çok güzel.

0|0
    0|0
  • Dostumla en sevdiğimiz dizinin finalini izledik hayata dair güzel sohbetler yaptık :)

0|0
    0|0
  • Restouranttaki tatlı kızı zor duruma düşürdüm. Çok keyif aldım bundan. Başka güzel birşey olmadı.

0|0
    0|0
  • uyudumm

0|0
    0|0
  • çok sakin bir iş günü geçirdim :)

0|0
    0|0
  • hiç

0|0
    0|0
  • Bazı şeyler oldu.

0|0
    0|0
  • Fabrikayı su bastı.alıstık artık bir daha ki beklentimiz deprem

0|0
    0|0
  • 8 saatlik bir yolculuk otobanda benzini biten bir arabada mahsur kalma güzeldi :)

0|0
    0|0
  • önemli bir husus olmadı

0|0
    0|0
  • İşe gittim, spora gittim dönüşte sonra geldim eve. Aslında boş beleş bir gün yani

0|0
    0|0
  • Müşterilerden biri kızı için göz koydu bana :)

0|0
    0|0
  • sevgilimle dışarıdaydım az önce geldim eve

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Dışarı çıktım,annemin arkadaşına kahve içmeye gittik,kendime bi defter aldım,eve geldim,8 saattir netteyim.Mesajlaşıyorum arada.Bu kadar :(

0|0
    0|0
  • monoton bi çalışma günüydü:)

0|0
    0|0
  • Aynı boktan hayatı yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • bir insanın beni az-çok fark etmez düşündüğünü öğrendim. hem de ne samimiyim ne de arkadaşım. hocam olur. sevindim biraz.

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman bir halt olduğu yok ki bugün ne olsun :))

0|0
    0|0
  • çok abuktu sabahın köründe dişçiye gitmek için çıkıp karşıyaka vapurunda buldum kendimi :)

0|0
    0|0
  • Hmmm... Bilmem küçük bir ara bunalima girip çiktim.

0|0
    0|0
  • arkadaşla alışveriş sonra dertleşme geyik vs.

0|0
    0|0
Yükleniyor...