Kafam çok güzel ama vücudum değil. ?

Arkadaşlar ben sima bakımından güzel yüzlüyüm. Fakat vücudumu pek beğenmiyorum. Kilolu felan değilim ama normal ideal kilomdayım ama kendimi beğenmiyom fiziğimi yani. 19 yaşındayım boyum 1.80 şimdi kafadan iyiysek spor yapıp birde fiziği çok güzel yapsak ne olur? Üstüne bir şeyler katmış olur muyum? Eğer fiziği çok güzel yapsak hem kafa hem de fizik güzel olmuş olacak. Daha mı iyidir?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• zayıfla ozaman

0|0
    0|0
    • Kilolu değilim ki ama kaslı da değilim ben süper kaslı olmak istiyorum bu yüzden yağsız olsam bile vücudumu beğenmiyorum ben. :D

Kızlar Ne Diyor 4

• sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. güzel kafa güzel vücutta bulunamıyor demek. vahhh vaahh.

0|0
    0|0
  • Sen dua et fizigi iyi olup kafasi patates olan napsin :D daha iyidir tabi, boyunda uzun azcik vucut yap

0|0
    0|0
    • Evet evet bir 5 cm daha da uzasam daha iyi olur ama uzamasa da olur sorun yok. Ama gerçekten kafam güzel yani suratım güzel herkes bakar, Allah'tan tip var kas zaten çalışarak ta elde ediliyor )

• Bence de sen cok sanslisin :D cok kasli olmana da gerek yok azcik sekil ver yeter bay yagusuklu :D

• Tabiki daha iyi.

0|0
    0|0
  • kilon normal bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kafam iyi mi senin o yeter sana, http://i.hizliresim.com/z2BRGY.jpg
    #V

0|0
    0|0
  • Çalış o zaman

0|0
    0|0
  • vücudun ideal kardeşim tek yapman gereken kas kütlesini arttırman ve belirgin hale getirmek yaza fit girmek kızları etkilemek istiyosan durduğun kabahat şimdiden çalışmaya başlasan iyi edersin :D

0|0
    0|0
  • 2 Yıl VG yap bak nasıl sağlam fiziğin oluyor?

0|0
    0|0
  • kafan güzelmiş kardeş güle güle kullan :DD:D

0|0
    0|0
  • Tabi yanii:)

0|0
    0|0
  • sadece fizige odaklan sadece kas düşün...

0|0
    0|0
Yükleniyor...