Yalan söyleyip söylemediğini nasıl anlarım?

yeni bir sevgilim var, bir ay oldu ve biz hemen her gün görüştük hatta birbirimizin evlerinde kaldık ve gerçektende cok güzel vakit geçirdik. ilgisi var bana evet ama şu son 2 gündür bi değişik. ... arkadaşına gitti ve sarjının bittiğini telefonunun kapancağını söyledi... 2 gündür zaten pek konuşmuyorduk ama bu aksam aradı baska biyerden ve eve geçip sarj aletine kavuşacağını ve yine konuşabilceğimizi söyledi... aradığı için mutluyum ama 2 gün boyle unutulmuş gibi habersiz kkalmak açıkcası güvensizlik yarattı. bu da soğumama sebep olacak bişey... yalan soyleyip soylemediğini nasıl anlarım?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• güvenemiyorsan salla.

0|0
    0|0
    • güven sağlamıştı. ama şu hareketi ile onu sarsmayı başardı galiba :s

• hee anladm sen beni deli etmeye çalışion :D:D o öyle pat diye olmaz ki an gelir yaşanır... başkalarıyla da yaşadıysa kapının yeri belli yapıcak bişy yok...

• başkasıyla yaşadığını anlayamazsın :D zarı yok ki bi deneyelim kanıyo mu kanamıyo mu diye bakasın :) ama kızılacak pek birşey yok bence ihtiyacı sonuçta.

Erkekler Ne Diyor 3

• seni aramıyorsa bence hemen bitirme sana söyleyemediği halletmesi gereken işleri olabilir maddi sıkıntıda olabilir zaman tanımalısın bence

0|0
    0|0
    • evet bugun telefonda konuşurken iş konusu geçti iş arıycam ona (ve de bana) maddi sıkıntısı var şu aralar bu doğru. ne biliyim hiç haber alamayınca bi an içime kurt düştü fena karamsarlaştım.

• AYNI ŞEYLERİ YAŞADIM ÇÜNKÜ KIZ ARKADAŞIN VARSA SEVİYOSAN VE MADDİ SIKINTI YAŞIYOSAN ÇIK KÖPRÜDEN ATLA AYNI ACIYI VERİR...

• yaa ne alaka. benim umurumda değil maddi durumu sonuçta biz bir yola çıktık ve birlikte ayakta durmasını öğrenmeliyiz. eğer seviyorsan ve karşındakinin seni sevdiinden eminsen böyle bişey için kendini kötü hissetmemelisin. karşındaki seni olduun gibi kabul etmeli sonuçta. etmiyorsa da salla gitsin senden önemli değil ;)

• 1 ay oldu ve evinemi gittin ? 1 ayda ona o kdr güvenip evine gittiysen bir gün beni aramadı diye neden hemen soğudun peki.Bence biraz çocukca düşünüyosun

0|0
    0|0
    • ev derken, daha onceden tanışıyorduk zaten aynı okuldanız o yuzden ortak arkadaşlar filan toplanıp sabahladığımız güzel vakit geçirdiğimiz oldu arada. 1 ay cok az bir zaman daha yeni tanıyorum o yüzden supheye düştüm işte ne biliim.

• hımm zaman diosun. sakin olmaya çalışıcam :D en kötüsü de bunları belli edememek. umursamaz oluyorum sanki hiç bişey olmamış gibi gayet normal neşeli knuşuyorum kızdığımı belli edemiormm. ah bide içimdekii fırtınayı bi görseee :D

• yeni şarj aletleri var heryerde. bi bozuk yeter heralde. bide telefona bağlı galiba. çokçada adama. ben korkulacak bişey olmasada (olmaz) aramazdım yada kasmazdım şarj vs

0|0
    0|0
    • nasıl yani?

• reklamlarda şarj dolum tesisleri var ya (kontör alır gibi şarj ediyosun) ... o aletleri mağazalarda da bulabilirsin

Kızlar Ne Diyor 1

• 2 gün boyunca "şarjım bitti" demesi çok klişe ve yalan olduğu apaçık.

0|0
    0|0
    • hımm. işte korktuğum da buydu hah.

• PARAM YOK DEMESİ BİRAZ KENDİ İÇİN AĞIR KAÇACAĞINDAN SÖYLENMİŞ TATLI BİR YALAN OLABİLİRDE

• parasının olmamasıyla şarjın ne alakası var

Yükleniyor...