İlk tanıştığınız bir erkekte kilo ne kadar önemli? :D

bi erkekle tanıştınız ve arkadaşın size karşı bi ilgisi var kilosuyla nekadar ilgilenirsiniz? biraz fazlam var ama aklınıza yarım dünya bişey gelmesin:D

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• zayıf sıska cılız vs adına ne dersen böle bir erkektense " biraz fazlası " olan erkek tercihdir .. ama bir kıyaslama yapılmadığında tabikide fit olsun isterim .. benmde biraz fazlam var 3 kilo versem iyi 5 kilo versem süper olur :) eğer spor yapmakta diretmiyorsa ve o kiloyu eritmek zayıflamak için caba gösteriyorsa ilk basta cokta problem etmem ama o kiloyu vermemekte direnir yasam tarzı haline getirirse uzak dursun derim :)

0|0
    0|0
    • önce bi konuşur durum değerlendirmesi yaparım diyosun.. bi arkadaş direk çizmiş üstümü bu yğzdende bi sorıyım dedim kızlara:D

• ee yani durum değerlendirmesi yapmak iyidir :) direk karalamak hoş değil ama zamanı gelir herkesin fazlası olabilir insanlık hali :D ama hoş durmuyo kendimde olunca bile rahatsız oluyorum karsımdakindede olmasın mümkünse sende biran önce çağresini bul derim ben başkası için değil kendin için ;)

Kızlar Ne Diyor 12

• boyun uzunsa,kilonu kaldırıyosan sana yakışıyorsa sorun yok. kapı gibi adam derler ya severim onları ..

0|0
    0|0
    • kapı gibi adam olmam için bi 10 kilo var diyim:D

• o zaman iyisin yaa 10 kiloya kadar yolun var boşveer :D

• çok dombili değilim zaten:D ama ufak estetiksel bozukluklar var tabi:D 10 kiloyla hallolur ama:D

• o kiloyu ver, göbeği erit. hala ilgileniyosan buyur gel. ama erkek arkadaşım dahi olsan o göbek gider, kalamaz.

0|0
    0|0
    • göbeği zaten olmayanlar gelebilir mi yani? :D

• yakışıklıysa buyursun gelsin. why not? ben 2 yılda 20 kilo verdim. spor yapan biriyim. kilo verilebilir bir şey. erkek dediğin atletik olacak. o kadar.

• çok net düyosun:D

• Aşırı zayıf ve dombii olmadığın sürece sorun olacağını sanmıyorum ...

0|0
    0|0
  • çok zayıf ya da çok kilolu olmadıgı sürece sorun yok

0|0
    0|0
  • ağzın ii laf yapıyorsa bütün eksiler etkisizleşir sıkıntı yapma.yine de fazlalıkları ortadan kaldırmakta fayda var.

0|0
    0|0
    • zaten ağzımızda laf yapmasa tam asosyele bağlıyıp gezicez ortalıkta:D allahtan o artımız var:D

• o artının üzerine git:)

• hemen gidiyorum:D

• kilosuna pek dikkat etmem...

biraz fazlan varsa spora başla

0|1
    0|0
  • abartı değilse aldırmam ya.. :) hafif bi göbiş olabilir yani zararı yok :D

0|0
    0|0
    • hafif göbişin karesi gibi düşün:D

• dombik erkek.. çekilmezzzzz

0|0
    0|0
  • önemsiz

0|0
    0|0
    • yesss:D:D 10 numarasın:D

• sevgilim de kilolu yani bana göre değil de o takıyo , ilk buluştuğumuzda da öyleydi... sıkıntı yok yola devam :D

• zaten bi süre takılınca fit hatunlla insanın içine yer ediyo bu kilo problemi:D benimde kilo vermem için kendime fit bi hatun bulmam lazım:D psikolojik olarak yenmek için:D

• O kadar sorun etmem, fazlaliklarini atar.

0|0
    0|0
  • ilgilenirim.

0|0
    0|0
    • ilk ve son benim lehnn ne ilgilenirim yazıyorsun orda burda ...

• yani velevki seni hiç tanımadım öyle düşünüp cevap verdim hayatıms <3 :(

• bwnimde az kilom var beraber spora baslarız canım ne olacak :D

0|0
    0|0
    • aynen öyle bi spora başlamak lazım:D

Erkekler Ne Diyor 2

• ben eskiden dal gibi zayıftım 5-6 yıl önce..şimdi balkon çıktı :) 80e dayandım..ama bahtım kilom ile birlikte arttı bilmiyorum :D ama kilo iyi değil sonuçta..ama benim durum istisna olabilir :D

0|0
    0|0
  • kardeş üstüne giydiğin t shirt vücuduna tam oturmasa bile bol gelmeyecek.ben zayıfım ama kilo alamıyorum.kilolu olmak isterdim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...