Rus kızlarının Türk erkeklere olan aşkı nedir?

Ya ben anlamadım gitti rus kızlar neden türk erkeklerini sever bayılır benim göremediğimde rusların gördüğü ne var türk erkeklerinde ?Sizce ne var erkekler?

0|0
10|44

En İyi Erkek Görüşü

• rus kızı ilgi bekler türk kızı gözüm görmesin der

rus kızı ile cinsel ilişkiye girsen hayır demez türk kızı başım ağrıyor sonra gel der

rus kızı kıskanılmak ister türk kızı ne kaba adamsın medeni ol der (neyin medenisi se bu)

rus kızı sevildiğini bilmek ister türk kızı sevdiğini söylesen güler geçer

rus kızı rus erkeği onu tercih etmediği için ve yukarıdakileri yapmadıgı için türk erkeğini tercih eder

türk kızı türk erkeğini sevgin beni bunalttı deyip türk erkeğini iter

kısaca aslında bizde çok değişiklik yok. kızlar kendinizi azcık düzeltin.

içinizde illa ki düzgün olanlarınız var ama türk erkeğine saygı duyun azcık. amacınız bizi parmağınızda oynatmak değil amacınız bizi aşkınızdan sarhoş etmek olsun. geri kalan herşey boş !

1|9
    2|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Türkiyede Keriz Türk Erkeklerini Sevmiyeceklerde kimi Sevsinler .

Kendi Ülkelerinde Kadinin hic degeri yok bir arac gibi görüyorlar Esler cogunlukla Kadini. Kadina

deger vermeyen Ülkesi Rusya.

Benim cogu Keriz Türk Erkek bireylerim Evli olduklari Karisina ilgi alaka gösdermez fazla para

harcamaz ama bir Rus Kadini olunca affedersiniz Rus Kadinin Götlerini kaldirirlar yatakda cok

Marifetli sanirlar Ruslari ama alakasi yok. onu gecdim Para harcamakdan kacinmazlar

Kerizcesine Diskolarda orda burda Faturalari öderler ne icin yataga atacaklar yaa.

Kendi halkina Milletine deger vermiyenin hic bir zaman gercek anlamda bir Gelecegi olamaz

Gelecek demek Millet demek Millet demek ise Birlik demek .

Anlayana ne ala verdigim Mesajlar.

Bu arada Insanlari Yücelten Sex degil gercek anlamda Ruh bagliligidir.

Keriz Erkekler Rus Sevdalisi Erkekler

Kisiligine biraz daga fazla sahip cikin.

4|0
    0|2
  • Ben Rusyanin Ekaterinburg ilcesinde yasiyorum.

Burda kadinlar oyle bikmis ki erkeklerden her erkek iciyor hemde kopek gibi yani evde is gorecek hali kalmiyor , calismiyor , karisina ilgi gostermiyor.

Siz dusunun ben hayatimda erkek berberlerinin , otobus , dolmus soforlerinin kadin olabilicegini dusunmezdim fakat burda boyle.

Rusyayi su anda gara millet yani biz isgal etmisiz :D

Fakat ozbekleri , baskirleri , tacikleri sevmiyorlar.

Turkler biraz daha caliskan biraz daha sempatik ve bakimli oldugu icin bizi gara millet saymiyorlar fakat TURK oldugunuzu anlatmaniz gerekir :)

mesela dolmusta cogu kisi yabanci oldugunuz icin size bakiyor bana bakiyorlar yani :D

ben cok rahatsiz olunca telefonu aliyorum elime ve hemen turkiyedeki annemi arayip Onlarda turkiye Turtsia demek . hemen diyorum iste Mama Turtsia nie pasol falan turkiyeye gelmeyi dusunmuyorum gibi :D

Veya sordularmi Ya iz Turtsi diyorum ya iz turak diyorum :D

Fakat Turak derken T yi basarak soylemelisiniz Tiurak diye cikarsa ben salagim demek oluyor :DD

0|1
    0|1
    • kardeşim ben esmerim esmerlerin şansı var mı :D bizimkiler esmer erkek beğenmiyor

• ya bak soyle dusun bizim ulkemizde sarisinlar hep 1 adim onde cunku herkes esmer kumral sarisin az var yani olanlarinda %30 %40 i cakma sarisin.

her neyse burdada sarisin cok esmer kumral yok :)

anladin sanirim :D

• Benim bu konu hakkimdaki görüsüm türk kizlarinin burnu havalarda gezmesi ve türk erkeklerin onlara muhtac oldugunu düsünmesi,

, ya abi en tipsiz biyikli kizlarda bie kapris tavan yapmis , ne kalca var ne gögüs ,basenler desen yag ficisi gibi , ne spor ne Dogru dürüst bakim ve beslenme :)) 1 cift mavi gözü var diye kendini triplere sokmus kizlar var :)))

Bence bizim türk kizlari cok sagliksik besleniyorlar ve vucutlari cok bozuk :) Rus kizlarina gelince ben 3 senedir bir rus kizinla beraberim ve kendisi bana tapiyor tabikide onun bana taptigindan daha siddetli bir versionunda bende ona tapiyorum , tamamen karsilikli! daha önceki iliskilerime nazaren bu sefer ilk defa ohhh be diyorum , ben neyapmisin dedim bu zamana Kadar ? kiymetli askmi kimlere vermisim dedim ! hak etmeyenleri sevmisim megersem , herkez biz türk erkeklerinin yüce askina sevgisine ilgisine laik degil, heleki türk bayanlari hic degil bence ! ilk defa ferah ve cok olumlu bir iliski seviyesindeyim! kapris yok sacma sapan nedenlerle olusan kavgalar yok , türk kadinlari kompleksi ve bu komplekslerinden ötürü kendi hayal dünyalarinda kurduklari fantasilerle erkeklerine zulüm etmekten baska birsey yapmiyorlar ! 100de 90 türk kadinlari evlendikten ve dogurduktan sonra acaip igrenc mahluklara dönüsüyorlar ,kendilerine bakmiyorlar , acaip bir sekilde kendilerini saliyorlar , eeee sonrada ahmet beni aldatiyor Mehmetin dostu varmis bir bilmemne ,! Ama rus kadinlari hep güzel hep bakimli ve hep arzulu , erkeklerini hatira defteri gibi sakliyorlar , ve nasil ellerinde tutacaklarini kendilerine deli gibi tutkulu baglamalarini iyi biliyorlar :)) türk kadini 1 saatlik seksin ardindan egoistce yeter artik canim istemiyor ben geldim deyip isin icinden cikarken , rus kadinlari kendinden önce erkeginin doruk zevki almasi icin her türlü fedarkarligi yapiyor yatakta, ve hic bencil tavirlari yok, uzun lafin kisasi , türk kizlarini sert kabuklu bir badem e benzetiyorum , rus kizlari ise dalindan düsmeye Hazir siyahi kirmiziya dönüsmüs birer kiraza :))

0|2
    0|0
  • Öncelikle merhaba herkese. Yardımcı olmaya çalışayım neden sorunuza.

Şu an kız arkadaşım rus ve 2 yıldır beraberiz. Ve inanır mısınız, yaşım 25, hiç bu kadar huzurlu, sakin, aşk dolu ve mutlu olmamıştım.

Tanıştığımız gün hayatımın değişeceğini hissetmiştim. Hiç de söylenenler gibi değildi. Gayet , efendi, bir o kadar da tatlıydı ki kendisine vurulmam çok zaman almadı.

Fazla uzatmak da istemiyorum ama, çok farklılar. Hiçbir memnuniyetsizlik görmedim şuana dek. Gereksiz tripler ve dolaylı anlatımlar yok hayatımızda. Ne istiyorsak o. Ve sürekli kurduğu bir cümle vardır içimi eriten. "Benim ne istediğimden daha çok senin ne istediğin önemli. Sen benim erkeğimsin, başımı yasladığım, güç buldugumsun..."

Elbette benim için onun istediği en az benmki kadar önemli bu hayatta ama, erkeğine nasıl yaklaşacagını biliyorlar. Ve üstelik davranışlar yapmacık vayahut menfaat içerir cinsten değil. Şuana kadar hiçbir Türk kızına bu derece güvenmemiştim. O kadar sadıklar ki anlatamam. Ve ben bunu gördükçe sadakatimi sürekli sürdüreceğim.

Çok fark var arkadaşlar çok. Kafa rahatlığı, huzur ve daha anlatmadığım nice güzel anılar.

Türkiye'den 2 ciddi ilişkim olmuştu. Ama inanın ömrümden ömür gitmiş.

Rus Türk beraberliğini kesinlikle tavsiye ediyorum.

Herkese iyi günler.

0|1
    0|0
  • Seks! Türkiye erkeği sekste doyumsuz ve aç, Rus kadını da hem çok güzel, hem de ilgiye aç, seks konusunda da çok istekli ve erkeğine çok önem veriyor. Ayrıca erkeğin Türkiye kızına yapacağı yatırımla Rus kızına yapacağı yatırım kıyaslandığında yatırım/fayda oranı çok farklı :) Rus kadınları bakımlılar ve "erkek ne ister" çok iyi biliyorlar, küçük şeylerle mutlu olmasını ve mutlu etmesini de biliyorlar. Saçma sapan anlamsız kaprisleri de yok. Tabi ayrıca Türk erkeğinin aradığı lezzetleri de çok iyi biliyorlar, yemek konusunda filan da gayet başarılılar. Erkek, Türkiyeli kızların saçma sapan kaprisleri ile uğraşacağına ve sürekli penisi elinde gezeceğine Rus kızları ile yaşamayı ve evlenmeyi tercih ediyor. Gelecekte bu tip evlilikler, birliktelikler daha da artacak. Zira sınırlar yavaş yavaş kalkıyor. İnternet dünyasının da insanları yakınlaştırması ve vizelerin kalkmış olması bu zemini daha da sağlamlaştırıyor. Gelecekte Türk+Rus ırkının birleşiminden yeni bir melez nesil doğabilir Bu durum, Türkiye'de ırkın güzelleşmesi açısından da faydalı :) şimdi Anadolu'nun yamuk yumuk tipleri ile bebek gibi rus kadını farklı, Bu durum ırkın şeklini, kavrukluğunu düzeltecektir. Erkekler bıyıklı kadın görmek istemiyor artık yatağında.

0|1
    0|0
  • Toplumsal baskı ve bu sonuçla kadın ve erkeğe yüklenen toplumsal misyon(örf, adet..vs.) nedeniyle erkeklerimiz daha avantajlı, daha toleranslı bana kalırsa. Ailelerin kız çocuklarına telkinleri sonucu, bebeklikten ergenliğe ve sonrası hatta evlilik dönemine kadar geçen süre boyunca kadınların cinselliği tabu olarak görmesi. Ayrıca türk erkeklerinin de cinselliği bayanlara göre daha kolay olsada rahatça yaşayamaması, bu nedenle genç kızlara yönelebilen cinsel açlığı belli eder antipatik bakışlar, bu bakışları yanlış veya doğru değerlendirmelerinin önemi olmayan ve kendini cinsel açıdan mutlak gücün sahibi zanneden , evlendiklerinde bile bunu ödül mekanizması gibi işleten cahil türk kızları. Rus kızları toplum baskısı görmüyorlar ve malesef sarhoş rus erkeklerinden bekledikleri ilgiyi de görmüyorlar. Ayrıca kompleksleri de yok. Sizler komplekslerinizden hiçbirşeyi göremiyorsunuz. Ne gerçekten değer veren insanları algılayabiliyorsunuz ne de one night stand takılabiliyorsunuz. Asıl soru şu ki, siz ne istiyorsunuz Türk kızları ?

0|0
    0|0
  • öncelikle Türkiye Rusya'ya göre yaşanabilir olarak çok daha ileride bir ülke. (Vallaha öyle, gittim gördüm). Rusya'da yaşayan Türk-Yunan çiftleri, Türkiye'de yaşayanlara göre oldukça azdır.

Bu dediğime inanmayacaksın ama en odun Türk erkeği, en kibar rus erkeğinden daha kibar kalır. Tabi biz Türk erkekleri evlenene kadar romantizmin dibine vurduğu için ve rus kızlarda bizim bu evlendiğinde değişen Türk erkeklerini tanımadığı için ona kanıyorlar.

Son olarak Rusya'da ki esmer erkek kıtlığı diyelim.

0|0
    0|0
  • Rus erkekleri, kadınlara pek kibar davranmazlar; türk erkekleri de kibar sayılmaz ama rus erkeklere göre melek sayılırız. Sadece 10 yılda 170000 rus gelin almışız:)) bizi çok hafife alıyorsunuz, kiymetimizi bilmiyorsunuz... Türk erkeğin, kadına şiddet politikaları olmasaydı, ışte o zaman tadımızdan yenmezdik

0|0
    1|0
  • bizim türk kadınları bilmez yada haksızlık etmeyeyim çoğunluğu bilmez elindekinin kıymetini bilmez ki buda aç gözlülükten kaynaklanıyor bence. Türk erkekleri onlara göre daha bağlı ve daha güvenilebilir. hani bugün rus arkadaş sitelerine girip baktığında rus kadınları gerçekten türk erkeği arıyor ve evlenmek istiyor. bunların yarısı ekonomik sebep yarısı gerçekten sevgi aşk arayan insanlar.

şu bi gerçek türk kadınlarının çoğu gerçekten ilgi manyağı olmak istiyorlar. kusura bakmasınlar..

0|0
    0|0
  • Rusyanın kadın nüfusunun erkek nüfusuna oranı hayli yüksek olduğundan erkekler biraz değerli onlarda. hatta bir yerden, nasıl ki bizde damsız girilmeyen yerlerde kasıt, yanında bir kadının olmasıysa Rusya'da bunun tam tersi olduğunu okumuştum.Yani erkek damsız girilmeyen mekanlar mevcut. Dünya geneline bakarsak Türk erkeklerinin vücutlarında extra bir özellik bulunmadığı gibi çoğu ırka göre kısayız..Rus'ların bu ilgisi sadece sahip olduğumuz kadına, eş/sevgili, karşı aşırı koruyucu tavırlar sergileyip çok kıskanmamızdan olabilir.

0|0
    0|0
    • oyle bisey yok arkadasim fakat dedigin gibi rahatlar.

ornegin erkek kiz wc ayni dam sorunu yok tipine bakip aliyorlar :)

• 3 sene rusyada yasamis birisi olarak soyluyorum tamamen yalan

rus kızlarinin fiziksel guzellik ortalamalari dunya ortalamasinin ustunde oldugu gibi (bunu soguk iklim ve slav kokenli olmalarina bagliyorum) rus erkekleride yakisikli ve cekicidir.sunuda soylemek isterim o rus erkeklerini birakipta turklere bakan kizin psikolojisinden suphem olur.he istisnalar var ama ya zenginlere yada cok buyuk asklara var.

bu zirvalarinda muhtemelen yakin ve ucuz diye turkiyeye tatile gelen rus bayanlari kendilerini cok sevdigi icin gelen zanneden kisiler tarafindan ortaya atildigini dusunuyorum

0|0
    0|0
  • böyle birşey olduğunu nerden çıkardın ki:)yanlış bir varsayım üzerine kurulu soru üzerine cevap aramamak lazım:)

0|0
    0|0
  • onlar da sevmese nice olurdu halımız

1|0
    0|0
  • şimdi bilimsel olarak şöyle açıklayabilirim :

insan genetik olarak kendine en uzak olandan hoşlanır...

yapılan deneyler bunu göstermiştir.

bilim dünyası bunu şöyle açıklar:

genetik olarak uzak olan bireylerin çocukları daha sağlıklı olur..

üreme ve sağlıklı nesil dünyaya getirme içgüdüsü nedeniyle sarışın ruslar, esmer türk erkeklerini (tersi de geçerli) severler...

umarım açıklayıcı olmuştur :D

0|1
    0|0
  • Ben ruslari cok iyi bilirim. Bütün dünyanin sistemini bozan ülke rusyadir. Rusyada erkekler calişmayip evde otururlar ve kadinlar calişip para kazanirlar. Bu nedenle ruslar rus erkeklerine olan ilgilerini kaybederler. burada türk erkekleri konuya ayak basar. Türk erkeklerini biliyorsunuz. Eşek gibi calişip para kazanirlar ve rus kadinlarida bunu görünce türk erkeklerine bağlanirlar. Işin sonuda rus kizi türk erkegiyle evlenir ve hayatlarini cok güzel surdururler.

0|0
    0|0
  • türk kızları çok havalı 160 lık bile 180 olsun diyor şu özgüvene bak hobbite bak ya

0|1
    0|0
  • Erkekleri gerekli ilgiyi göstermedikleri için. Herifleri sabahtan akşama kadar içiyor. Sonrası malum.

0|0
    0|0
  • rus erkekleri kadınlara bizim gösterdiğimiz ilgiyi göstermezler

0|0
    0|0
  • Farklı olan her zaman ilgi çeker, Türk erkeklerinin de Rus kızlara ilgisinin altında bu farklılık yatar :)

0|0
    0|0
  • ilgi ve alakaa ;) rusyada kimse ziklemiyo onlarııı burda prensess gibi karşılanıyorlar !

0|0
    0|0
  • cinsel açlıkları, Rusların rahat olmaları, başlarının ağrımamaları, triplerinin, kaprislerinin olmayışı.. Türk erkeklerinin yedirip içirip karşılıklı ihtiyaç giderimi ;)

0|1
    0|0
  • rus kızları türk kızlarına benzemiyor. onları sevene karşılık vermesini bir şekilde biliyorlar:)

0|0
    1|0
  • rus kızları denmı sever turk erkeklerı daha iyi cinsel

ilişkı yapdıkları icin seviyo turk erkelerin

0|0
    0|0
  • Cinsellik kategorisine acsaydin konuyu cevabı vermiş olurdun

0|0
    0|0
    • acamazdım cunku xperim yetmiyor aslında acıcaktım da :(

• hmm.. diyorsun :D

• Da da devushka :D

• türk erkekleir kadınına sahip çıktıgı için bayılıyor rus kadınları birde cinsel ilişkide ruslardan daha iyiymiş türk erkekleri...

0|0
    0|0
  • ne şanstırki sizde göremediklerimiz onlarda var :) ( genelleme değil ama )

0|0
    0|0
  • İlgi gösteriyorsun şaşırıyorlar, biraz da adam gibi davranınca tempra moduna girmektense baştacı ediyorlar.

0|0
    0|0
  • çünkü rus erkekleri çok votka içerler ve eşleri ile ilgilenmezler. rus kadınları ise eşlerine çok sadık ve çalışkandırlar.

0|0
    0|0
  • Ruslar kadınlara değer vermez ama Türkler başının tacı yapıyor...

0|1
    0|0
  • Aslında hiçbir poğ yoğ.Öyle bir aşkta yok ortada.Herkes birbirini kandırıyor mk.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 10

• cüzdanından dolar fışkıranlara aşık olurlar elektrik faturası çıkanlara değil:D:D

1|2
    0|1
  • çünkü bizim erkekler onlarla ilgileniyor.onlarda ilgi istiyorlar zaten.çünkü rus erkekleri sürekli içip içip sızıyolar.içkiye kadınlardan daha çok değer veriyolar. ama türk kızları bi yurtdışına çıksın bak...iyi ki çıkmıyoruz yoksa soy karmaşası olurdu.çok talep var türk kızlarına.burdakiler nasıl onlardaki kızlara özeniyosa ordakilerde burdaki kızlara özeniyo.bu modele.tabi herkes kendinde olmayanı istermiş.

0|0
    0|1
    • egonun böylesi :D türk kızlarına talep malep yok boşuna havalara girmeyin :D

• 160 lık ortalamanızla sızemı talep var guldurme benı :)

• teksas26; doğru söze ne hacet dd.. Türk kızlarına talep şu yönde olabilir, temizlikçi olarak.. Türk kızlarının alternatifi Portekiz ispanya italya da var. ama Türk erkeğinin alternatifi yoktur bunu böyle bilin. şu değersiz egolarınızdan vazgeçin konu Türk kızlarının neden değer görmedikleri ve siz hala değerinizi küçültüyorsunuz.

• 0|0
    0|0
  • balıklama atlıyolarda ondan bide kro ama paralıysa tamam oooohhh

0|0
    0|0
  • bunu bende merak ediyorum

0|0
    0|0
    • türk erkeği aşırı koruyucu ve kıskançtır bu ilgi rusların hoşuna gidiyor sebebi bu

• döşü kıllı seviyolarmış.. yurdumuzun yağız delikanlılarında bunlar mevcuttur.

0|1
    0|0
    • dünyada döşü kıllı erkeği sevmeyen tek kız türk kızıdır sebebi kendileride kıllı oldukları için

• Valla güzelim bende henüz anlamış değilim sorunun cevabını bilen yazsın lütfen :D

0|0
    0|0
  • orda herkes limon gibi sapsarı

bizimkiler onların gözünde spartacus gibidir

0|0
    0|0
  • kıllı ve kara görmeye alışık değiller ,görünce de heycan yapıyorlar işte klşişlk

0|0
    0|1
  • Soru: Rus kızlarının Türk erkeklerini isteme nedeni

En beğenilen cevap da; Rus kızlarının neden cazip olduğunu anlatan maddeler.

Komiksiniz yahu. Okuduğunuzu anlamıyorsunuz anladık da, bari yorumlamayın yani :)

El cevap:

Rus kızları, ülkelerinde kendilerine bakacak bir erkek bulamadıkları için Türk erkeklerine yönelirler. Başka milletlerin erkekleri bizimkiler gibi abaza ve görmemiş değildir. Yani öyle kolay ikna olmazlar. Bizimkilerin gördükleri görecekleri bu olduğundan çabucak bu hatunlara kapılırlar.

Çok güzel oldukları gibi elaatikdir de bu hatunlar. Elden elden ele dolaşırlar ve genelde de bizimkilerin ellerinde kalırlar. :D

Özetle: Türk erkeklerinin elden ele oyununu bilmmelerinden :P

1|0
    0|3
    • türk erkeklerinin aşırı koruyucu olması ve kıskanması sebebi bu

• bizi bu abazalıktan kurtarsanız ya :D

• rus kizlari azeri erkekle evlenir ermeni turk kurt erkekle evlenez onlarin hayalindeki erkek azeri erkeyidir o kadar

Yükleniyor...