Bir yol gösterin bana ya kafayı yiyeceğim!

birisini cok sevdim belki hak etti belki hak etmedi sizlerden istedigim bana sadece biraz rahatlamam ıcın bir yol göstermenız içip içip ancak öyle rahatlıyorum bana sakın unut başkasını bul falan demeyın unutmak istedim unutamadım başkasını bulmak ıstedım bulamadım ben ne yapıcam ya :S

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• gülüşünü unutabilmek..Sevgiliyi unutmak için empati kurmaya karar vermiştim çünkü o bunu başarmıştı. Gözlemlerim sonucu onun gibi davranmaya başladım. Birazda kendimden bir şeyler kattım tabi ki.

Uzaklaştım. Arkadaş kalmak her ne kadar medeni bir hareket olsa da kalp kimseyi dinlemeyen arsız bir kısrak. Gizlendim, ondan haber almadım. Konusu açıldığında kapadım. Sesini duymadım , görmedim. İtinayla bakmadım fotoğraflarına. Engelledim msn den, facebook haber kaynağından.

Aramadım mesaj atmadım. Bana onu hatırlatacak her şeyden kaçtım. Aşk filmi izlemedim. Türkü dinlemedim. Slow müzikleri mp3 den sildim. Hiç kendimle baş başa kalmadım. Sıkıntılı birini görsem fazla bulaşmadım geçiştirip konuları değiştirdim. Sosyal ve üzücü haberleri izlemedim. Kimsenin derdine ortak olmadım. Genelde geyik muhabbetlerde bulundum güldük geçtik. Sürekli eğlence ortamlarında takıldım. Kalabalık gruplarla eğlendim, içtim, dans ettim. Eve yorgun gelip, uykuya daldım. Zordu geceler. Onu en çok düşündüğüm uykularımı kaçıran saatlerdi. Bu saatlerde şiir okumadım, yazmayı bıraktım. Hareketli müziklerde dans ettim. Kafamı sürekli meşgul etmeliydim. Talk showları izledim. Karikatür dergilerini okudum. Güldüm müthiş eğlenceli dakikalardı. Sürekli kendini hoşnut tutma halleri yani. Sonra sonra alıştım. Hele yeni insanlar tanıyorsan ve sürekli sevişiyorsan işin daha kolay hiç düşünmüyorsun. Kafan onlarla yeterince meşgul oluyor. Unutuyorsun yani. Kolaymış bu kadar kendimi onun gibi hissettim sonunda. Benden bu kadar çabuk vazgeçmesini anladım. Bu kadar kolaymış meğer.

Bunu anlamıştım ama yinede yapamadım. Eksik bir şeyler vardı hayatımda. Yine mutlu değildim. Sonra kafamda iki soru belirdi. O yoktu artık, düşünüp üzülmüyordum ama neden mutlu değildim? Beni bu gerekçelerle unutan ya da unutacağını sanan kişinin bir kalbi ve aklı var mıydı?

Aşıkken mutluluğu yaşıyorduk da ayrıyken hüznü, acıyı yaşamaktan neden kaçıyorduk. Üstelik bu hüznün getirilerini ret etmek ahmaklıktı. Sırf unutmak adına bu olgunluktan uzaklaşıp aşkta cahil kalmak saçmaydı. Düşünmüyorsam beni asalak canlılardan farklı kılan ne olabilirdi ki. Kendimden sıkılmaya başlamıştım. Bu kadar lümpen olarak yaşamayı kendime yakıştıramadım. Acıdan fesatça kaçmak bana yakışmazdı. Onunla yüzleşmeli ve ne gerekiyorsa onu yaşamalıydım. Evet unutmakta zorlanıyordum ama bu durumla yüzleşince onu unutamamanın o kadarda kötü olmadığını fark ettim. Belki de giderayak, farkında olmadan bana yaptığı bir iyilikti. Ben türkü dinleyip hüzünlenmeliydim. Dostlarımla oturup aşk için içip ağlamalı, onları da dinlemeliydim. Onu şiire döküp, yeni şiirlerde onu bulmalıydım. Zamanın akışında onu unutmalıydım, olması gerektiği gibi…Sonra onun gibi gözüm arkada kalacaksa marifet değildi gitmek..!

Zaten hayat zannettiklerimiz üzerine kurulmuş bir oyun değil mi? Ne aşkla yapabiliyoruz ne de aşksız.Bu trajedi böyle gelmiş böyle gider.En güzeli hoş anılara sarılıp yaralarımızı da sarıp yeni yollarda yeni maceralara çıkmaktan korkmamak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Birini bulmaya çalıştım bulamadım yanlış bir tabir seni seven birini bul zaman geçir sürekli konusacagin nette veya telefonda biri olsun ve o aklına geldikce aklına bir iş getir ve meşgul et bir bakmışsın sevginden eser yok en etkili çözüm seni seven mutlu eden biriyle konuşup zaman geçirmek bana kalırsa

0|1
    0|0
  • Unutucan ki elbette ama bunu gercekten istiyormusun unutamıyorum ben ya diye sartlandırma kendini unutamıyorum hop icki olurmu öyle olmaz tabi

0|1
    0|0
    • karanlık kör kuyulardayım cıkısı yok artık bunun

• 3 günlük dünyayı zehir etmeye hic gerek yok.

• zor bir durum gerçekten ama iki ilacın var zaman ve sabır.ilgi alanlarınla alakalı farklı şeylere yönel.zamanını dolu dolu geçir.aklına o geldiğinde düşünmemeye çalış.yalnız kalma.

0|1
    0|0
  • herkes yaşadı bu durumları.. elbet unutacaksın. düşünmemeye çalış. kimler unutulmadı ki, şu hayatta genel olarak.

0|1
    0|0
    • elbet belki bence bunlar yok bunların yüzünden şu an bu haldeyım mmmm

• iyice dibe vur, sonra toparlarsın.

0|2
    0|0
    • işe yararmı ki

• yarar. bu bir süreçtir, tam olarak dibe vurduğunu hissettiğinde geri dönüş yapacaksın. hayatta kalman yeterli. :)

• iş bul çalış,aklına onu getirme inan geçicek..

0|1
    0|0
    • calıyorum zaten hatta sabah 8 aksam 5 di işim sırf bu yuzden iş değiştirdim daha cok calıyım kafam dagılsın dıe ama olmadı sabah 8 de gidiyorum aksam 10 da cıkıyorum bu yarım saat herseye bedel oluyo bana :S

• bizim yapabilceğimiz pek bişey yok..ne bilim 4 veya 5 gün ağlıcaksın ama sonra o sensiz mutluysa yaptığından utanıcak ve onu bi kenara atıcaksındır.hayatı akışına bırak.zaten seninse o kader sizi bir araya getirir.her gün ağla işe şişik gözlerle git.bi müddetten sonra yorulucaksın kendine yaptıklarından..

• Zamana bırak .

0|1
    0|0
    • zaman :) bıraktım sonum işde içe batıyotum

• ama cok sacma ahayt ya bi verıyor birden alıyor :s

• Böyle bu işler sen anı yaşamaya bak şimdi üzülüyosan üzülme diyenlere kulak asma üzülceksin tabi hemde çok üzül inan bana çok yaşadım bu durumu ilerde üzülemiceksin

• sorun sende değil onda :) sen daha iyilerine layıksın :))

0|1
    0|0
  • zor bi durum ama yapmaktan hoşlandığın başka etkinliklere yönel futbol gibi zamanla acın azalacak unutacaksın

0|1
    0|0
    • denedım gecmıyo bian herseyı unutu verıyorum sanıyorumkı hersey yolunda ama bır telefon calması benı herseyımden edıyor arayan o değil ama o sanıuyorum telefona bakınca başkası oldugunu görüyorum işde o an bitiyor hersey

• sana yaptığı kötülülkleri düşün senin sevgine layık değil

• kötülük falan yapmadı hıc bu yüzden ice batıyorum ya

Erkekler Ne Diyor 5

• dostum hiç bişe yapmana gerek yok zaman herşeyin ilacıdır derler doğru sadece hayatını yaşamaya devam et ondan önce neler yapıyosan nasıl yaşıyosan öyle yaşa. zaman geçince diceksin ki ben bunun için mi bu kadar üzüldüm içtip kendimi tükettim.

0|0
    0|0
  • içip rahatlıyorsun da ertesi sabah ne değişiyor? artık kendine gelmelisin,birini bulmaya çalışırken bile aklına o gelecek. bırak herşeyi zamana.. sex hayatını kur :)

0|0
    0|0
  • madem bu kadar kafanı taktın. konuş onla. duygularını söyle. belkı vercegı cevaplar senın ondan sogumanı saglıcak. belkıde o da umutlu bakıcak konusmalarına. düzgünce ve netce duygularını ıfade ettıgın zaman sende rahatlıcaksın. önce kendıne gel. içmek senı rahatlatmaz sen sadece ıcınce rahatlıcam psıkolojısıne gırmıssın ondan rahatladıgını sanıyosun anlıkta olsa

0|0
    0|0
  • link

al bunu oku kendine gel gerçekleri gör gözün açılsın...

0|0
    0|0
  • onun hep kötü bi tarafını düşün unutmaya çalış

0|0
    0|0
    • işin bok tarafıda buya hiç kötü tarafı yoktu ailesinin bven ejdadını hep opnların yuzunden olduy kı

• git kaçır

Yükleniyor...